Prześlij swoje zdjęcie!

Order in three steps and add to your cart
View design
View design
Cena zawiera podatek:
Cena zawiera podatek: 79,00 zł
/ 79,00 zł per m2
(7,34 zł per ft2)
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych Klarna: Zapłać za 30 dni
Własne zdjęcie
Order in three steps and add to your cart

TWÓJ ADRES E-MAIL

Przechowamy zdjęcie przez 36 dni i połączymy je z podanym poniżej adresem e-mail. Zdjęcie zostanie automatycznie usunięte po 36 dniach.

Prześlij swoje zdjęcie!
Unikalna fototapeta z nadrukowanym zdjęciem lub projektem. Prześlij plik i otrzymaj bezpłatny cyfrowy proof. Zawsze sprawdzamy jakość zdjęcia przed rozpoczęciem produkcji. Prześlij tak duże zdjęcie, jak to tylko możliwe.
Zamówienie w 3 krokach
Trusted shops reviews
Specyfikacja
Ostatnio oglądane
Zamówienie w 3 krokach
Trusted shops reviews
Specyfikacja
Ostatnio oglądane
Więcej informacji
SKU W00183
Tytuł produktu Prześlij swoje zdjęcie!
Kraj produkcji Holandia
EAN 8720167132032
Akcesoria

Produkcja tapet

Wszystkie nasze tapety produkujemy sami. Tapeta jest drukowana na wysokiej jakości drukarkach wielkoformatowych. Drukujemy wyłącznie wysokogatunkowe tapety flizelinowe. Po wydrukowaniu każda tapeta jest dokładnie obrabiana, sprawdzana i ręcznie pakowana. Ponieważ wszystko produkujemy sami, możemy bardzo szybko dostarczyć gotową fototapetę naszym klientom. Więcej informacji o produkcji fototapet.

PRZYJAZNE ŚRODOWISKU FOTOTAPETY Z WŁÓKNINY I TUSZE NA BAZIE WODY

Nasze tapety drukujemy wyłącznie na włókninach bez PCV. Nasze tapety są biodegradowalne oraz bezwonne, dlatego nie musisz martwić się nieprzyjemnym zapachem. Nasze tapety flizelinowe spełniają standardy europejskie dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz najnowsze normy emisji LSO. Tapety nie zawierają żadnych metali ciężkich. Możesz dowiedzieć się więcej o naszych materiałach na stronie dotyczącej ekologicznej tapety flizelinowej.

MATERIAŁY

Wszystkie zdjęcia są skalowane, dlatego nasza fototapeta zawsze będzie idealnie pasowała do Twojej ściany. Produkujemy nasze fototapety wyłącznie na włókninach bez PCV z doskonałej jakości wydrukiem. Tapety z włókniny zapewniają najlepsze efekty - wydruki są ostre, kolory intensywne, a sama tapeta łatwa w montażu. Tapety z włókniny spełniają normy środowiskowe, dlatego sprawdzają się w pokojach dziecięcych, szpitalach i instytucjach opieki. Sprawdź wszystkie zalety naszych tapet z flizeliny.