• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Własna produkcja fototapet

Fototapety tworzone z pasją w Holandii.

Produkujemy fototapety w naszych własnych magazynach. Dzięki temu możemy zagwarantować doskonałą jakość oraz zapewnić szybką wysyłkę i niskie ceny.

Nasza elastyczność zapewnia satysfakcję naszym klientom

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy już, jakie możliwości mają fototapety. Codziennie przekształcamy piękne projekty w doskonałe fototapety. Z tego powodu tworzymy nasze tapety wyłącznie we własnym zakresie. Dzięki temu jesteśmy elastyczni i możemy szybko dostosować się do nowych warunków.

Wielkoformatowy druk

Nasze drukarki są ogromne! Muszą takie być, ponieważ drukujemy tapety wysokie na 3 metry i długie nawet na ponad 100 metrów. To naprawdę gigantyczne wydruki!

Drukarki są wyposażone w aktualne oprogramowanie i technologię, dlatego możemy drukować tak efektywnie, jak to tylko możliwe. Dzięki temu unikamy odpadów i resztek, dbając przy tym o środowisko.

Wysokiej jakości zdjęcia

Nasza kolekcja fototapet to ponad 2000 wzorów i zdjęć. Wszystkie w najlepszej możliwej jakości. Z tego powodu nasze minimalne wymagania dotyczące pięknej fototapety są bardzo wysokie. Na przykład, oznajmiamy klientom, że zdjęcie musi mieć gęstość pikseli wynoszącą 1 piksel na mm tapety. Mówiąc prościej, jeśli Twoja ściana ma wymiary 3 m x 2.5 m, zdjęcie musi mieć wymiary co najmniej 3000 × 2500 pikseli.

Pracujemy na skalowalnych obrazach. Oznacza to, że zdjęcia są dostępne od rozmiarów plakatu (np. plakaty o wymiarach 50 × 70 cm) do rozmiarów wielkoformatowej fototapety. Możesz sam wybrać odpowiednie wymiary!

Produkcja w 24 godziny

Nasze drukarki rozpoczynają pracę zaraz po tym, gdy otrzymamy zamówienie. Na początku jednak robimy kilka dodatkowych kontroli jakości. W ten sposób zyskujesz pewność, że Twoja fototapeta zostanie wydrukowana perfekcyjnie.

Jeśli Twoje zamówienie posiada wysoki priorytet, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby je spełnić. Bez dodatkowych kosztów. Drukujemy na priorytetowych zasadach, maksymalnie do 2 dni roboczych. Większość zamówień jest wysyłana w ciągu jednego dnia roboczego. Wszelkie poprawki mogą zostać naniesione wyłącznie przed rozpoczęciem drukowania. Aby dokonać zmian i poprawek w wydruku, skontaktuj się z nami telefonicznie – jest to najszybszy sposób.

Wysoka jakość w niskiej cenie

Dzięki zoptymalizowanemu procesowi produkcji możemy zaoferować Ci nasze fototapety w bardzo niskiej cenie, co z pewnością będzie dla Ciebie korzystne. Dzięki własnej produkcji, mamy stałą kontrolę nad całym procesem i jakością naszych towarów. Podczas produkowania fototapet nie jesteśmy zależni od osób trzecich. Zapewnia to najkrótszą z możliwych linii między projektem a wysyłką. Wszystko to sprawia, że możemy dostarczyć Ci wysokiej jakości fototapetę w najniższej cenie.

W czym możemy pomóc?

Jeśli masz do nas pytanie dotyczące fototapet, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi w dziale z najczęściej zadawanymi pytaniami, skontaktuj się z nami: