• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z rybami

Od kolorowego bojownika wspaniałego po rekina młota z imponującymi zębami. Ryby mogą mieć różne kształty i rozmiary. Jeśli nie masz własnego akwarium lub nie jesteś doświadczonym nurkiem, nie możesz się nimi cieszyć tak często, jakbyś chciał. Dzięki tapecie z rybami po prostu przyklejasz najpiękniejsze podwodne stworzenia do ściany i możesz je podziwiać o każdej porze dnia. Szukasz tapety z rybami? Jeśli tak, to sklep Fototapety jest właściwym miejscem dla Ciebie. 

Sortuj wg

Produkty 23

na stronę
Lionfish
Designer Collection
Reef life
Designer Collection
Cape Kri's school of sweetlips
Designer Collection
Apnea
Designer Collection
Anemon and Anthias
Designer Collection
Coral Creatures
Designer Collection
Sir Edward
Sortuj wg

Produkty 23

na stronę

Tapeta z rybami w wielu rozmiarach i kształtach

W naszej kolekcji znajdziesz na przykład piękną fototapetę przedstawiającą podwodną panoramę z żółwiami, skrzydlicami i papugorybami, śliczną tapetę z rybami pływającymi na rafie koralowej oraz zbliżenie błazenka, lepiej znanego jako „Nemo”, w morskiej otchłani. Posiadamy również wiele pięknych kompozycji kolorowych ryb z wdzięcznymi płetwami i ogonami oraz zaskakującą fototapetę przedstawiająca rybę w formie mozaiki. Swoją drogą, co powiesz na wzory tapet z małymi rybkami, łuskami w akwareli lub szkic ryby w kolorze ciemnoniebieskim?

Mamy tapety rybami we wszystkich kształtach i rozmiarach.

Nadaj stylu z tapetą z rybami

Dzięki naszej bogatej kolekcji tapet w ryby szybko możesz znaleźć taką, która najbardziej pasuje do Twojego stylu. Na przykład rysunki i projekty graficzne tapet z rybami świetnie wyglądają w kolorowych pokojach dziecięcych. Wzory tapet z rybami lub rybimi łuskami nadają się do różnych pomieszczeń - od salonu po toaletę. A fototapeta przedstawiająca rybę, kolorową meduzę czy niemal artystyczna kompozycja z ryb to atut każdego pomieszczenia. Na uwagę zasługuje też fototapeta przedstawiająca różne gatunki ryb. Ten nadruk idealnie pasuje do kuchni.

Tapeta z rybami na wymiar

Jeśli wybrałeś już swoją ulubioną tapetę z rybami, możesz od razu zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy produkcję fototapety. Twoją tapetę z rybami wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Tapeta powstaje w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Używamy wyłącznie tapet z flizeliny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, świetnie oddają ostrość wydruku i są proste w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i nie posiadają zapachu. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm marginesu, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu naklejania możesz z łatwością usunąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz zamówić tapetę w dokładnie określonym rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli podoba Ci się efekt uzyskany z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie z wynikami swojej pracy lub podzielisz się nim nami na mediach społecznościowych?