Tapeta z rybami

Od kolorowego bojownika wspaniałego po rekina młota z imponującymi zębami. Ryby mogą mieć różne kształty i rozmiary. Jeśli nie masz własnego akwarium lub nie jesteś doświadczonym nurkiem, nie możesz się nimi cieszyć tak często, jakbyś chciał. Dzięki tapecie z rybami po prostu przyklejasz najpiękniejsze podwodne stworzenia do ściany i możesz je podziwiać o każdej porze dnia. Szukasz tapety z rybami? Jeśli tak, to sklep Fototapety jest właściwym miejscem dla Ciebie. Mamy tapety rybami we wszystkich kształtach i rozmiarach.

 
Ustaw kierunek malejący

Produkty 21

Clownfish
Podwodny świat niebieski
Syjamskie ryby walczące
Ustaw kierunek malejący

Produkty 21

Tapeta z rybami

TAPETA Z RYBAMI W WIELU ROZMIARACH I KSZTAŁTACH

W naszej kolekcji znajdziesz na przykład piękną fototapetę przedstawiającą podwodną panoramę z żółwiami, skrzydlicami i papugorybami, śliczną tapetę z rybami pływającymi na rafie koralowej oraz zbliżenie błazenka, lepiej znanego jako „Nemo”, w morskiej otchłani. Posiadamy również wiele pięknych kompozycji kolorowych ryb z wdzięcznymi płetwami i ogonami oraz zaskakującą fototapetę przedstawiająca rybę w formie mozaiki. Swoją drogą, co powiesz na wzory tapet z małymi rybkami, łuskami w akwareli lub szkic ryby w kolorze ciemnoniebieskim?

NADAJ STYLU Z TAPETĄ Z RYBAMI

Dzięki naszej bogatej kolekcji tapet w ryby szybko możesz znaleźć taką, która najbardziej pasuje do Twojego stylu. Na przykład rysunki i projekty graficzne tapet z rybami świetnie wyglądają w kolorowych pokojach dziecięcych. Wzory tapet z rybami lub rybimi łuskami nadają się do różnych pomieszczeń - od salonu po toaletę. A fototapeta przedstawiająca rybę, kolorową meduzę czy niemal artystyczna kompozycja z ryb to atut każdego pomieszczenia. Na uwagę zasługuje też fototapeta przedstawiająca różne gatunki ryb. Ten nadruk idealnie pasuje do kuchni.

TAPETA Z RYBAMI NA WYMIAR

Jeśli wybrałeś już swoją ulubioną tapetę z rybami, możesz od razu zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy produkcję fototapety. Twoją tapetę z rybami wydrukujemy na naszych wielkoformatowych drukarkach. Tapeta powstaje w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Używamy wyłącznie tapet z flizeliny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, świetnie oddają ostrość wydruku i są proste w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i nie posiadają zapachu. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm marginesu, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie proste. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu naklejania możesz z łatwością usunąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz zamówić tapetę w dokładnie określonym rozmiarze.

ZADOWOLONY?

Jeśli podoba Ci się efekt uzyskany z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie z wynikami swojej pracy lub podzielisz się nim nami na mediach społecznościowych?