• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z ludźmi

Wydrukuj fototapetę z pięknymi zdjęciami przedstawiającymi ludzi. Umieść zdjęcia ludzi przed swoją siłownią, gabinetem fizjoterapeutycznym lub po prostu jako dzieło sztuki na ścianie własnego domu. W naszym katalogu znajduje się osobna kategoria poświęcona ludziom. Możesz wybierać spośród pięknych zbliżeń ludzi lub ich ekspresyjnych min. Pomyśl o zbliżeniach na szczegóły i twarzach ludzi, na których odbija się czas i światło. 

Sortuj wg

Produkty 15

na stronę
Szczęśliwa rodzina
Rijksmuseum
Poranna przejażdżka wzdłuż plaży.
Rijksmuseum
Bitwa pod Waterloo.
Rijksmuseum
Wyjazd dygnitarza z Middelburga.
Rijksmuseum
The Skinny Company
Rijksmuseum
 Obiad snajpera.
Rijksmuseum
Krajobraz rzeczny z jeźdźcami
Rijksmuseum
Pinks in the surfing
Rijksmuseum
Asian Angel
Designer Collection
Sir Edward
Dzieci morza
Rijksmuseum
Dwa dolary
Premium
Sortuj wg

Produkty 15

na stronę

W naszej kolekcji znajdziesz szeroką gamę tapet z obrazami ludzi. Słynne dzieła wielkich artystów możemy wydrukować dla Ciebie na tapecie w naturalnej wielkości. W naszej kolekcji znajdują się również inne dzieła sztuki znanych osób. Na ścianach pięknie prezentują się zarówno abstrakcyjne, jak i stare portrety. Co wybierzesz?

Klasyczne obrazy z ludźmi, takie jak „Posiłek rewolwerowca” czy „Mona Lisa”, to dobrze znane klasyki przedstawiające ludzi na tapecie, którą możemy stworzyć dla Ciebie w doskonałej jakości. Wolisz obraz w rozmiarze plakatu? Wybierz niestandardowy rozmiar, na którym wydrukujemy Twój plakat.

Te zdjęcia mogą być wykorzystane w sektorze medycznym, ale także w innych branżach. Oczywiście możemy również wydrukować Twoje własne zdjęcia na fototapecie, lub jeśli wybrane przez Ciebie zdjęcie nie znajduje się w naszej kolekcji, poszukamy czegoś, co odpowiada Twoim życzeniom. Prosimy o kontakt w tej sprawie.

Tapeta z ludźmi na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z ludźmi, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z ludźmi na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzór doskonale ze sobą współgra.

Stosujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa druk i jest łatwa w montażu. Korzystamy z bezzapachowych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w 24 godziny, a wysyłka trwa 1-3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapeta

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?