Fototapeta z mostami

Most Golden Gate, Tower Bridge, Brooklyn Bridge i Erasmus Bridge. Wszystkie te mosty są znane na całym świecie ze swojej pięknej architektury i dlatego są popularnymi obiektami do fotografowania. W naszej bogatej kolekcji tapet z mostami znajdziesz najsłynniejsze mosty świata, ale też najpiękniejsze mosty w jeszcze nieodkrytych miejscach. Wybierz most, którym chcesz się przejść i wydrukuj go na fototapecie. Następnie w ciągu 3 dni roboczych możesz cieszyć się fototapetą z mostem na swojej ścianie.

 
Most Brookliński w nocy
Most Golden Gate
Most Brookliński, Nowy Jork
Ustaw kierunek malejący

Produkty 65

Fototapeta z mostami

SYMBOLIKA MOSTÓW

Mosty łączą dwa miejsca, które kiedyś były od siebie oddzielone. Z tego powodu mosty są często używane jako symbol przez trenerów i mediatorów. Fototapeta z mostami doskonale sprawdzi się więc pokoju trenerskim czy gabinecie lekarskim.

Mosty to nie tylko połączenie, ale także zapowiedź i początek nowej przygody. Mosty mogą też przypominać Ci o pięknym czasie. Co powiesz na przytulny piknik z rodziną w środku lasu na skraju rzeczki. Dostałeś się tam przez drewniany most, albo most Rialto w Wenecji, gdzie poproszono Cię o rękę. Te chwile z pewnością chcesz uwiecznić na zawsze. Fototapeta z mostami to idealne rozwiązanie. Wybierz z naszej bogatej kolekcji fototapet ze słynnymi mostami lub prześlij własne zdjęcie z mostem. Dzięki temu każdego dnia będziesz sobie przypominać sobie ten wyjątkowy czas, gdy tylko wejdziesz do swojego pokoju.

TAPETA Z MOSTAMI NA WYMIAR

Gdy wybierzesz już swoją piękną tapetę z mostami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zaczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z mostami na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory doskonale do siebie pasują.

Do produkcji tapet wykorzystujemy wyłącznie flizelinowe tapety bez PCV. Tapety z flizeliny nie kurczą się, gwarantują ostrą jak brzytwa jakość wydruku i są łatwe w montażu. Korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu klejenia możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby otrzymać tapetę w wybranym przez siebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu po otrzymaniu zamówienia możesz od razu przystąpić do nakładania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, koniecznie daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub udostępnisz je w naszych mediach społecznościowych?