• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta Amsterdam

Daj mi Amsterdam, jest ładniejszy niż Paryż! Czy i Ty zgadzasz się z tymi słowami Johnny'ego Jordana? Jeśli tak, to tapeta z Amsterdamem to naprawdę coś dla Ciebie. Nie zaskoczymy Cię, mówiąc, że jeśli chcesz kupić najpiękniejszą tapetę z Amsterdamem, to znajdujesz się we właściwym miejscu, na stronie Fototapety.com. Mamy szeroki wybór tapet z Amsterdamem. Od panoramy miasta i ośnieżone ulice, przez kanały, aż po najpiękniejsze rezydencje. Odkryj możliwości tapet z Amsterdamem i zamów swoją ulubioną kopię bezpośrednio online.

Sortuj wg

Produkty 23

na stronę
Mapa Amsterdam - wschód, biały
Designer
Mapa centrum Amsterdamu, kolor biały
Designer
Mapa Amsterdamu, czarna
Designer
Domy w Amsterdamie w nocy
Kanał amsterdamski w nocy
Kanał oświetlony
Kanał amsterdamski
Amsterdam w nocy
Unikatowa mapa Amsterdamu
Domy w Amsterdamie
Amsterdam
Jazda na rowerze na moście z kwiatami
Rower z kwiatami
Designer
Amsterdam canal
Designer
Barki wzdłuż podświetlonego kanału
Premium
Super-Moon w Amsterdamie
Premium
Oświetlone domy wzdłuż kanału
Premium
Budynki Amsterdam
Premium
Domy kanałowe Amsterdam
Premium
Łodzie mieszkalne wzdłuż kanału
Premium
Amsterdam w czerni i bieli
Premium
Domy w Amsterdamie na kanale
Premium
Czerwony rower na moście
Premium
Sortuj wg

Produkty 23

na stronę

Tapeta z Amsterdamem we wszystkich formach i rozmiarach

Tapety z Amsterdamem, jak już wspomnieliśmy, są u nas dostępne we wszystkich formach i rozmiarach. Od kolorowych zdjęć domów w Amsterdamie, po stare, czarno-białe zdjęcia Amsterdamu. Znajdziesz także tapetę z Amsterdamem w ciemnych kolorach z super księżycem lub taką z czerwonym rowerem na moście na czarno-białym tle Amsterdamu. Wolisz coś bardziej neutralnego do swojego domu? W takim razie nie wybieraj tapety przedstawiającej panoramę Amsterdamu, ale zdecyduj się na przykład na mapę miasta. W naszej kolekcji znajdziesz tapetę Amsterdamu z mapą całego miasta, ale także samego centrum, północy, wschodu czy południa. Ta opcja świetnie nadaje się do nowoczesnego, industrialnego wnętrza, ale także w gabinecie do pracy i nauki, toalecie czy np. pokoju nastolatka.

Kup tapetę z Amsterdamem

Jeśli chcesz kupić tapetę z Amsterdamem, możesz z łatwością zrobić to online na stronie Fototapety.com. Kliknij tapetę z Amsterdamem, która najbardziej przypadła Ci do gustu. Wskaż rozmiar swojej ściany. Wybierz ilość pasków tapety, które chcesz otrzymać w paczce i od razu określ, jak powinny być szerokie. Sprawdź również, czy chcesz dodatkową opcję i chcesz zakupić tapetę z marginesem - ułatwi Ci to klejenie kolejnych pasków tapety. Możesz też wybrać czarno-biały efekt lub lustrzane odbicie fototapety Amsterdam. Złóż zamówienie i zapłać bezpośrednio online. Przekonaj się, jak łatwo możesz zamówić swoją tapetę Amsterdamu!

Tapeta z Amsterdamem robiona na zamówienie

Jeśli masz już swoją ulubioną tapetę z Amsterdamem, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę Amsterdam na naszych wielkoformatowych drukarkach. Obraz jest drukowany w całości, dlatego wzór zawsze doskonale do siebie pasuje.

Do drukowania tapet stosujemy wyłącznie włókninę bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, gwarantują ostry druk i są łatwe w aplikacji. Stosujemy wyłącznie bezwonne tusze na bazie wody. Produkcja, w dni robocze, odbywa się w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu kolejnych 3-5 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Fototapeta będzie więc o 10 cm szersza i wyższa. Po naklejeniu jej na ścianę należy usunąć wystające fragmenty. Odznacz tę opcję podczas składania zamówienia, aby otrzymać tapetę dokładnie w takich wymiarach, jak w zamówieniu, bez marginesów.