• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z autobusami

Czerwone piętrowe autobusy w Londynie i żółte autobusy szkolne w Ameryce. Oba pojazdy to już ikony wśród autobusów spotykanych na drodze. A może wkrótce te kultowe pojazdy zabłysną na Twojej ścianie? W naszej kolekcji fototapet z autobusami znajdziesz kultowe i zabytkowe autobusy, jak van Volkswagena, ale także tapety z autobusami komunikacji miejskiej. 

Sortuj wg

Produkty 20

na stronę
Sortuj wg

Produkty 20

na stronę

Który autobus wkrótce zabłyśnie na twojej tapecie?

Autobusy: możesz je mieć we wszystkich kształtach i rozmiarach. Od vana Volkswagena do dużego luksusowego samochodu turystycznego. A co powiesz na typowy londyński autobus na swojej ścianie? Wybierz z naszej bogatej kolekcji fototapet z autobusami i autokarami lub prześlij własne zdjęcie. Ciesz się autobusem naturalnej wielkości na ścianie w ciągu 3 dni roboczych. Czy twoja ściana nie jest duża? Nie ma problemu. Nasz kalkulator sprawi, że każdy obraz będzie idealnie dopasowany do ściany o dowolnej wielkości. Oczywiście fototapeta z autobusem jest również dostępna na naszych zegarach ściennych i okrągłych tapetach.

Wszystko zależy od atmosfery, którą chcesz stworzyć, jednak zawsze znajdziesz tapetę autobusową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Tapeta z autobusami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z autobusami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, przystąpimy do pracy nad tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z autobusem na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory płynnie się ze sobą łączą.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka trwa od 1 do 3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony??

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?