• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z autobusami

Czerwone piętrowe autobusy w Londynie i żółte autobusy szkolne w Ameryce. Oba pojazdy to już ikony wśród autobusów spotykanych na drodze. A może wkrótce te kultowe pojazdy zabłysną na Twojej ścianie? W naszej kolekcji fototapet z autobusami znajdziesz kultowe i zabytkowe autobusy, jak van Volkswagena, ale także tapety z autobusami komunikacji miejskiej. 

Sortuj wg

Produkty 14

na stronę
Old Green
Designer Collection
Beached Bus
Designer Collection
VW Kleinbus
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 14

na stronę

Który autobus wkrótce zabłyśnie na twojej tapecie?

Autobusy: możesz je mieć we wszystkich kształtach i rozmiarach. Od vana Volkswagena do dużego luksusowego samochodu turystycznego. A co powiesz na typowy londyński autobus na swojej ścianie? Wybierz z naszej bogatej kolekcji fototapet z autobusami i autokarami lub prześlij własne zdjęcie. Ciesz się autobusem naturalnej wielkości na ścianie w ciągu 3 dni roboczych. Czy twoja ściana nie jest duża? Nie ma problemu. Nasz kalkulator sprawi, że każdy obraz będzie idealnie dopasowany do ściany o dowolnej wielkości. Oczywiście fototapeta z autobusem jest również dostępna na naszych zegarach ściennych i okrągłych tapetach.

Wszystko zależy od atmosfery, którą chcesz stworzyć, jednak zawsze znajdziesz tapetę autobusową dostosowaną do Twoich potrzeb.

Tapeta z autobusami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z autobusami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, przystąpimy do pracy nad tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z autobusem na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzory płynnie się ze sobą łączą.

Do produkcji używamy wyłącznie tapet flizelinowych bez PCV, które nie kurczą się, są łatwe w naklejaniu oraz dają ostrą jakość wydruku. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a wysyłka trwa od 1 do 3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony??

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?