• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Nowoczesna tapeta

Nowoczesna tapeta z futurystycznym wyglądem. Wybierz nowoczesną tapetę z czystymi liniami lub futurystycznymi obiektami. Tapeta z nowoczesnymi wzorami pozwala na stworzenie eleganckiego wyglądu. Możesz zainspirować się pięknymi przykładami nowoczesnych tapet. Nowoczesną tapetę w salonie możesz łatwo połączyć z różnymi materiałami, takimi jak szkło, metal czy plastik. 

Sortuj wg

Produkty 26

na stronę
Sortuj wg

Produkty 26

na stronę

Czyste linie lub futurystyczne obiekty na twojej nowoczesnej tapeta?

W czasie modernizmu zerwano z wielowiekowymi tradycjami w świecie sztuki. Dla artystów modernistycznych najważniejsza była oryginalność. Kroczyli oni w poszukiwaniu istoty sztuki, osobistego wyrazu, formy i koloru, aby dotrzeć do jej podstaw. Ważnymi ruchami w czasach nowożytnych były kubizm, futuryzm, dadaizm i surrealizm. Lubisz abstrakcyjne obrazy, czyste linie, rozmarzone kolory, pop-art lub kolorowe futurystyczne twarze? W takim razie nasza nowoczesna fototapeta idealnie pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza. Dzięki różnorodności naszej nowoczesnej kolekcji możesz iść we wszystkich kierunkach. Nowoczesne fototapety możesz łatwo zamówić online na Fototapety.

Jeśli masz własne zdjęcie i chcesz je wydrukować na tapecie, jest to oczywiście możliwe. Jeśli szukasz innych zdjęć, daj nam znać, a my wyszukamy je dla Ciebie. Posiadamy również współczesne nadruki, takie jak tapety wyglądające jak drewno, tapety o wyglądzie betonu i tapety leśne.

Nowoczesna fototapeta na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną fototapetę ze sztuką nowoczesną, możesz łatwo zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę ze sztuką nowoczesną na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie do siebie pasują.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do naklejania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?