Tapeta z makami

Tapeta z marzycielskim polem pełnym maków, tapeta z makami w graficznych wzorach oraz czarno-białe maki z czerwonymi akcentami. W naszej kolekcji posiadamy wiele pięknych nadruków tapet z makami. Każda z nich wygląda inaczej i posiada swoje unikalne gamy kolorystyczne. Dzięki temu zawsze znajdziesz coś, co będzie doskonale pasowało do Twojego wnętrza. Od fototapety z różowymi i czerwonymi kolorami po wyłącznie czarno-białe wzory. Wybierz wzór, który pasuje do Twojego gustu i nadaj swojemu pomieszczeniu zauważalny akcent.

 
Maki senne
Kwitnące pole makowe
Graficzne maki
Ustaw kierunek malejący

Produkty 28

Tapeta z makami

TAPETA Z KWITNĄCYMI MAKAMI

Wybierając fototapetę z makami, nadajesz swojemu wnętrzu wyjątkowy wyraz. Nie tylko dlatego, że te kwiaty symbolizują siłę. Jest w nich coś marzycielskiego, i podobnie, jak w przypadku róż, odrobina romantyzmu. Maki są czerwone i posiadają duże, zachodzące na siebie płatki z czarną podstawą. Gatunek Poppy Rhoas, który często widzimy na łąkach, kwitnie od maja do lipca. Na tapecie z makami, kwitną one przez cały rok. Doskonale, prawda?

JAK ZAARANŻOWAĆ WNĘTRZE Z TAPETĄ Z MAKAMI? WSKAZÓWKI

Wybrałeś tapetę w maki? W kolejnym kroku dobrze wyeksponuj ją w pokoju. Niezależnie od tego, czy umieścisz ją w artystycznym, klasycznym czy nowoczesnym wnętrzu - jeśli chodzi o fototapetę, zawsze możesz wymyślić dobre połączenie. Możesz to zrobić na przykład, utrzymując całe otoczenie w spokojnych barwach i sprawiając, że fototapeta lub wydruk graficzny naprawdę się wyróżniają. Inną możliwością jest stworzenie jedności, pozwalając elementom z tapety wrócić do reszty wnętrza. Na przykład w dekoracji lub na gładkiej ścianie.

TAPETA Z MAKAMI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z kwiatowym wzorem, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zabierzemy się do pracy nad Twoją tapetą. Wydrukujemy tapetę z kwiatowym wzorem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzór zawsze będzie idealnie do siebie pasował.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?