• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z lawendą

Lawenda od wieków jest mile widzianym gościem w większości wnętrz. Lawenda w wazonie z kwiatami zapewnia piękny zapach, suszona lawenda służy jako dekoracja na ścianie, a w sypialni gwarantuje kojącą atmosferę. W tym sezonie idziemy jednak o krok dalej i przyklejamy lawendową tapetę naturalnej wielkości na całą ścianę. 

Sortuj wg

Produkty 26

na stronę
Sortuj wg

Produkty 26

na stronę

Fototapeta z lawendą to oaza spokoju

Fototapeta z lawendą będzie atutem w każdym pomieszczeniu, zwłaszcza w toalecie, sypialni czy nawet w kuchni. Pastelowe kolory tworzą przyjemną atmosferę, a same kwiaty emanują spokojem.

Możesz korzystać z tapety nie tylko prywatnie, ale także do celów biznesowych, na przykład w gabinecie masażu, salonie kosmetycznym lub spa. Naukowcy z Uniwersytetu Kagoshima w Japonii udowodnili, że lawenda działa relaksująco i może zmniejszyć uczucie niepokoju. Wynika to głównie z zapachu, ale tapeta z lawendą wzbudza podobne skojarzenia.

W ten sposób zapewnisz piękny efekt w swoim wnętrzu, a także wpiszesz się w najnowsze trendy. Czy wiesz, że i w tym roku lawendowy jest wciąż modnym kolorem? Wiemy dlaczego!

Piękna stylizacja wnętrz z tapetą z lawendą

Aby dopełnić tę swobodną atmosferę, możesz rozszerzyć motyw przewodni na całe wnętrze. Oprócz tapety z lawendą umieść w pokoju doniczkę z lawendą, zapal świecę o zapachu lawendy i wysusz bukiet lawendy, aby zachował się wyjątkowo długo. Dobrym pomysłem jest włączenie elementów z lawendą także w innych miejscach we wnętrzu. Oprócz umieszczenia prawdziwej lawendy możesz również pomalować ściany obok fototapety z lawendą na kolor jasnofioletowy. W ten sposób zapewnisz jednolity efekt, a Twoja lawendowa tapeta nabierze własnego charakteru.

Tapeta z lawendą na zamówienie

Jeśli wybrałeś już piękną tapetę z lawendą, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu zabierzemy się do pracy nad Twoją tapetą. Wydrukujemy tapetę z lawendą na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzór zawsze będzie idealnie do siebie pasował.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?