• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z obrazami starych mistrzów

Realistyczna fototapeta z dziełami dawnych mistrzów - jest to coś, co z pewnością pragnie mieć na ścianie każdy miłośnik sztuki. Czy Twoje ulubione dzieło Van Gogha, Rembrandta, Vermeera, Vrooma lub Michała Anioła jest już w naszej kolekcji tapet? Jeśli tak, to łatwo i szybko zamówisz obraz swojego mistrza na Fototapety i umieścisz go na swojej ścianie. Ciesz się tapetą z dziełem sztuki starego mistrza, którą dostarczymy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych. 

Sortuj wg

Produkty 40

na stronę
Kobieta czytająca list
Rijksmuseum
Zmoczenie w Abcoude
Rijksmuseum
Wianek z owoców z kilkoma kwiatami
Rijksmuseum
Kurczęta i kaczki
Rijksmuseum
Złota rybka
Rijksmuseum
Martwa natura z leśnymi truskawkami
Rijksmuseum
Krajobraz zimowy
Rijksmuseum
Wnętrze Cunerakerk w Rhenen
Rijksmuseum
Krajobraz rzeczny
Rijksmuseum
Apollo
Rijksmuseum
Capriccio z ruinami
Rijksmuseum
Krajobraz rzeczny widziany przez drzewa
Rijksmuseum
Krajobraz leśny z zabudowaniami gospodarczymi
Rijksmuseum
Wyobrażony krajobraz leśny
Rijksmuseum
Tapeta fotograficzna Rijksmuseum. Holenderskie statki na spokojnym morzu.
Rijksmuseum
Martwa natura z kwiatami i owocami, Jan van Huysum
Rijksmuseum
Kwitnące drzewo w sadzie
Rijksmuseum
Martwa natura z różami
Rijksmuseum
Kwiaty w wazonie z terakoty
Rijksmuseum
Straż nocna, Hendrik Pothoven
Rijksmuseum
Wazon z kwiatami, Pieter van Loo
Rijksmuseum
Aranżacja kwiatowa
Rijksmuseum
Mistrzowie stali
Rijksmuseum
Mleczarka.
Rijksmuseum
Night Watch - Artistic Lab
Designer Collection
Nocna Straż
Rijksmuseum
Feston z owoców i kwiatów
Rijksmuseum
Mleczarka i kwiat migdałowca
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 40

na stronę

Arcydzieło na tapecie

Dzieło starego mistrza na Twojej ścianie. Czy to coś wyłącznie dla koneserów? Z naszą tapetą z Fototapety odpowiednio zaaranżujesz piękne dzieło sztuki na swojej ścianie. Otrzymasz od nas obraz, rysunek lub nadruk europejskiego malarza, który pracował między XIV wiekiem a 1800 rokiem i będziesz mógł umieścić go na swojej ścianie. Wytapetuj całą ścianę lub wybierz okrągłą tapetę, jeśli chcesz uzyskać bardziej subtelne podejście. Możesz też udekorować drzwi lub szafkę tapetą z obrazem starego mistrza. Jako prawdziwy miłośnik sztuki będziesz mógł cieszyć się pięknym obrazem na ścianie w ciągu 3 dni roboczych. Wybierasz Szczygła, River Landscape czy Dziewczynę z perłą?

A może szukasz obrazu, którego nie ma w naszej kolekcji? Daj nam znać, a razem poszukamy wybranego przez Ciebie arcydzieła.

Tapeta z dziełami sztuki na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z dziełem sztuki starych mistrzów, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z obrazem starych mistrzów na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzór doskonale ze sobą współgra.

Stosujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa druk i jest łatwa w montażu. Korzystamy z bezzapachowych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w 24 godziny, a wysyłka trwa 1-3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Usatysfakcjonowany?

Jeśli usatysfakcjonował Cię rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?