Tapeta z obrazami starych mistrzów

Realistyczna fototapeta z dziełami dawnych mistrzów - jest to coś, co z pewnością pragnie mieć na ścianie każdy miłośnik sztuki. Czy Twoje ulubione dzieło Van Gogha, Rembrandta, Vermeera, Vrooma lub Michała Anioła jest już w naszej kolekcji tapet? Jeśli tak, to łatwo i szybko zamówisz obraz swojego mistrza na Fototapety i umieścisz go na swojej ścianie. Ciesz się tapetą z dziełem sztuki starego mistrza, którą dostarczymy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych. A może szukasz obrazu, którego nie ma w naszej kolekcji? Daj nam znać, a razem poszukamy wybranego przez Ciebie arcydzieła.

 
Kurczęta i kaczki
Malowany kwiat migdałowca (Van Gogh)
Nocna Straż
Ustaw kierunek malejący

Produkty 39

Tapeta z obrazami starych mistrzów

ARCYDZIEŁO NA TAPECIE

Dzieło starego mistrza na Twojej ścianie. Czy to coś wyłącznie dla koneserów? Z naszą tapetą z Fototapety odpowiednio zaaranżujesz piękne dzieło sztuki na swojej ścianie. Otrzymasz od nas obraz, rysunek lub nadruk europejskiego malarza, który pracował między XIV wiekiem a 1800 rokiem i będziesz mógł umieścić go na swojej ścianie. Wytapetuj całą ścianę lub wybierz okrągłą tapetę, jeśli chcesz uzyskać bardziej subtelne podejście. Możesz też udekorować drzwi lub szafkę tapetą z obrazem starego mistrza. Jako prawdziwy miłośnik sztuki będziesz mógł cieszyć się pięknym obrazem na ścianie w ciągu 3 dni roboczych. Wybierasz Szczygła, River Landscape czy Dziewczynę z perłą?

TAPETA Z DZIEŁAMI SZTUKI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z dziełem sztuki starych mistrzów, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z obrazem starych mistrzów na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzór doskonale ze sobą współgra.

Stosujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa druk i jest łatwa w montażu. Korzystamy z bezzapachowych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w 24 godziny, a wysyłka trwa 1-3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

USATYSFAKCJONOWANY?

Jeśli usatysfakcjonował Cię rezultat, jaki uzyskałeś z naszą tapetą, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?