• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Harry Potter fototapeta

Przeczytałeś wszystkie książki o Harrym Potterze, znasz każdy film na pamięć i słusznie możesz nazywać się wielkim fanem! W takim razie w Twoim domu nie powinno zabraknąć flizelinowej tapety Harry Potter. Na fototapety.com mamy kilka wspaniałych okazów tapet lub fototapet z Harrym Potterem. Dzięki nim Twój pokój nabierze magicznej atmosfery. Zapoznaj się z różnymi opcjami i zamów swoją ulubioną bezpośrednio online. Możesz więc szybko rozpocząć metamorfozę z Harry'm.

Sortuj wg

Produkty 16

na stronę
Sortuj wg

Produkty 16

na stronę

Harry Potter fototapety we wszystkich kształtach i rozmiarach

Od ekspresu do Hogwartu w śniegu, którym Harry Potter, Ron Weasley i Hermiona Granger podróżowali każdego roku szkolnego ze zwykłego świata pełnego Mugoli do Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Do starożytnej biblioteki, gdzie główni bohaterowie bez końca szukali zaklęć, aby chronić swoich przyjaciół i walczyć z wrogami. Fototapety Harry Potter są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach.

Stwórz własną tapetę Harry Potter

Możesz również stworzyć własną tapetę Harry'ego Pottera. Na przykład, czy jesteś sfotografowany na słynnym peronie 9¾? Czy może masz piękne zdjęcie zamku Hogwartu? A może uchwyciłeś w Uniwersytet Oxfort, która posłużył jako sceneria do filmów? Wydrukuj swoje zdjęcia w naturalnej wielkości i spersonalizuj je na fototapety.com. Prześlij swoje zdjęcie, wybierz odpowiedni format i w ciągu kilku dni otrzymasz swoją domową fototapetę Harry'ego Pottera do domu. Na fototapety.com możesz łatwo przesłać własne zdjęcie na tapetę.

Stylizacja tapety Harry Potter

Fan nie chce umieszczać na ścianie byle jakiej tapety z Harrym Potterem. Lubią iść o krok dalej ze swoją stylizacją. Internet pęka w szwach od akcesoriów, które ładnie uzupełniają fototapety Harry Potter. Od poszewek na kołdrę po lampy. Ale klasyczne ramki z dostojnymi zdjęciami i angielskie regały z brązowymi książkami również dobrze komponują się z tapetami Harry Potter.

Zawsze dobra rada: wybierz kolor lub element z wybranej tapety Harry Potter i pozwól mu powtórzyć się we wnętrzu. Na przykład w poduszkach na sofie, dywanie na podłodze lub zasłonach przed oknem. W ten sposób stworzysz spokój i jedność, a wszystko ładnie się połączy.