• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta plaster miodu

Chcesz odświeżyć wygląd swojego wnętrza? Rozważ tapetę o strukturze plastra miodu! Dzięki temu pięknemu geometrycznemu wzorowi z łatwością rozjaśnisz swój pokój. Na Fototapety.com znajdziesz mnóstwo tapet o strukturze plastra miodu, która jest również nazywana tapetą sześciokątną. Rzuć okiem na różne wzory na naszej stronie i wybierz sześciokątną tapetę, która najbardziej przypadnie Ci do gustu. Zanim się zorientujesz, na Twojej ścianie pojawi się modna tapeta w kształcie plastra miodu.

Sortuj wg

Produkty 15

na stronę
Sortuj wg

Produkty 15

na stronę

Sześciokątna tapeta we wszystkich kształtach i rozmiarach

Tapeta ze strukturą plastra miodu jest u nas dostępna we wszystkich kształtach i rozmiarach. Weźmy na przykład sześciokąt 3D w różnych odcieniach szarości. Wzmocnij wzór za pomocą sześciokątnej tapety, w której kształty składają się z ciemnoniebieskiego koloru na tle białych pasków. Możesz też wybrać spokój i ciszę dzięki geometrycznej sześciokątnej tapecie w kolorze białym i złotym. Ta sama tapeta dostępna jest u nas w kolorze czarnym ze złotem i złotym z bielą. Również dobrą opcją jest abstrakcyjna sześciokątna tapeta w wesołych kolorach, takich jak jasnożółty. Twój pokój od razu rozjaśni się i codziennie dostarczy Ci pozytywnej energii. 

Stylizacja tapety z plastrem miodu

Ale oczywiście można pójść o krok dalej. Wybierz tapetę o strukturze plastra miodu, którą uważasz za najpiękniejszą. Niezależnie od tego, czy pasuje ona do Twojego obecnego wnętrza, czy nie. Zawsze możesz pięknie wystylizować swoją tapetę o strukturze plastra miodu. Mamy dla Ciebie kilka wskazówek. Dobrym pomysłem jest na przykład wybranie koloru z tapety w kształcie sześciokąta i powielanie go w innych miejscach we wnętrzu. Od poduszek na kanapie po kolor zasłon i od ramek na ścianie po kolor Twoich świec. W ten sposób stworzysz jedność w swoim wnętrzu, a tapeta w kształcie plastra miodu będzie się jeszcze piękniej prezentować. Sześciokąty są obecnie modne, więc bez problemu można również znaleźć wiele fajnych akcesoriów, takich jak półki ścienne, świeczniki, a nawet lustra czy ramki na zdjęcia.

Tapeta z plastrem miodu na zamówienie

Jeśli masz już swoją ulubioną tapetę z plastrem miodu, możesz z łatwością zamówić ją online. W momencie, gdy otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z plastrem miodu na naszych wielkoformatowych drukarkach. Obraz jest drukowany w całości, dlatego wzór zawsze doskonale do siebie pasuje.

Do drukowania tapet stosujemy wyłącznie włókninę bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, gwarantują ostry druk i są łatwe w aplikacji. Stosujemy wyłącznie bezwonne tusze na bazie wody. Produkcja, w dni robocze, odbywa się w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu kolejnych 3-5 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowe 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Fototapeta będzie więc o 10 cm szersza i wyższa. Po naklejeniu jej na ścianę należy usunąć wystające fragmenty. Odznacz tę opcję podczas składania zamówienia, aby otrzymać tapetę dokładnie w takich wymiarach, jak w zamówieniu, bez marginesów.