• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta z kafelkami

Chciałbyś zobaczyć na swojej ścianie stylowe kafelki, które widziałeś w jednym z kościołów w Portugalii? A może podczas ostatnich wakacji zobaczyłeś piękne kafelki, które chciałbyś nadrukować na swojej tapecie? Teraz jest to możliwe. Upewnij się, że masz doskonałe światło i robisz zdjęcie tak ostre, jak to tylko możliwe dobrym aparatem fotograficznym. Wyślij nam zdjęcie, a my sprawdzimy, czy Twój obrazek nadaje się do wydrukowania na fototapetę. 

Sortuj wg

Produkty 30

na stronę
Sortuj wg

Produkty 30

na stronę

Tapeta z kafelkami w kuchni

Coraz częściej obserwujemy, że nasi klienci decydują się na umieszczenie tapety w kuchni. Są one wyjątkowo popularne na tylnych ścianach pomieszczenia. Naszymi faworytami są tapety z kamieniem lub kafelkami. Najnowszym trendem, jeśli chodzi o płytki w kuchni, są płytki sześciokątne o wyglądzie marmuru lub kafelki układane w jodełkę. Dzięki fototapecie imitującej kafelki można uzyskać ten sam efekt, ale przy mniejszych kosztach. Jeszcze łatwiejsze jest jej samodzielne naklejenie. Uważamy, że to jak upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu!

Oczywiście, wybraliśmy dla Ciebie kilkanaście wzorów kafelek, które są wyjątkowo ostre i mogą zostać wydrukowane tak szeroko jak zechcesz (umieścimy kafelki jedna przy drugiej). Poszukujesz tapety ze starymi kafelkami, białymi lub szarymi płytkami? Daj nam znać, z pewnością Ci pomożemy.

Czy możesz czyścić tapetę?

Tapeta z kafelkami jest drukowana na tapecie flizelinowej 180 gramów. Oznacza to, że tapetę można czyścić miękką gąbką lub lekko wilgotną szmatką. Radzimy jednak, aby nałożyć specjalne wykończenie na tapetę ścienną, wtedy fototapeta będzie odporna na uderzenia, zarysowania i wodoodporna. Dzięki temu tapeta z kafelkami nadaje się również do kuchni.

Tapeta z kafelkami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z kafelkami, możesz łatwo zamówić ją online. Kliknij zdjęcie i podaj wymiary swojej ściany. Wybierz za pomocą palca lub myszki, które części zdjęcia chcesz zobaczyć na wydruku. Możesz wybrać również odbicie lustrzane zdjęcia lub zmienić jego kolory na czarno-białe.

 Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do naklejania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?