Fototapeta z chmurami

Chociaż może nie być to oczywiste, to nawet tapeta z chmurami może przybrać dowolne kształty i rozmiary. Poza skalibrowaną fototapetą przedstawiającą białe chmury na błękitnym niebie posiadamy także tapetę z chmurami na tle zachodzącego słońca, tapetę z chmurami i samolotem oraz fototapetę z chmurami w odcieniach szarości z lecącymi łabędziami. Ponadto znajdziesz u nas tapetę z chmurami i plażą, piękną fototapetę z rozgwieżdżonym niebem oraz świetne zdjęcie słoneczników na tle błękitnego nieba i chmur. Dzięki tak dużej kolekcji tapet z chmurami w Fototapety zawsze znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu.

 
Prywatny samolot w powietrzu
Jasne chmury
Słonecznik z błękitem nieba
Ustaw kierunek malejący

Produkty 45

Fototapeta z chmurami

FOTOTAPETA Z CHMURAMI W KAŻDYM POKOJU

Fototapeta z chmurami pasuje do różnych przestrzeni i zróżnicowanych wystrojów wnętrz. Na przykład, romantyczny zachód słońca świetnie wygląda w sypialni. Podobnie jak gwiaździste niebo i fototapeta z kolorowym niebem i chmurami - z pewnością, gdy tylko na nie spojrzysz, ogarnie Cię błogi spokój. Tapeta z chmurami na błękitnym niebie świetnie nadaje się do pokoju dziecka. Wygląda słodko i bajkowo. Jednocześnie sielski wygląd tapety z chmurami sprawia, że ​​doskonale nadaje się do pomieszczeń stylizowanych na wiejskie i retro.

WYEKSPONUJ TAPETĘ Z CHMURAMI

Tapeta z chmurami pozwoli Ci całkowicie rozjaśnić pomieszczenie. Możesz nakleić tapetę na całej ścianie lub jej części. Dzięki temu optycznie rozdzielisz długą ścianą lub przestrzeń, błyskawicznie tworząc wyjątkową atmosferę. Z tapetą z namalowanym niebem, różowym niebem lub słonecznikami na tle błękitnego nieba, nie musisz martwić się o malowanie ścian.

Tego rodzaju tapety z chmurami są piękne same w sobie. Nasza rada, aby jak najlepiej wystylizować pokój z tapetą z chmurami? Wykorzystaj jeden z kolorów, który pojawia się na tapecie i pozwól mu powtórzyć się w innym miejscu w pokoju. Pomaluj sąsiednią ścianę w tym kolorze, dokup odpowiadające akcesoria lub np. dywanik. W ten sposób możesz sprawić, że wszystko będzie do siebie pięknie pasowało.

FOTOTAPETA Z CHMURAMI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z chmurami, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z chmurami na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dzięki czemu wzory doskonale do siebie pasują.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapety flizelinowe nie kurczą się, dają ostry jak brzytwa wydruk i są łatwe do naklejania. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja tapety odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dodrukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po naklejeniu tapety możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta miała dokładnie taki rozmiar, jaki podałeś w zamówieniu.

AKCESORIA DO TAPET

Nie zapomnij zamówić odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł nakleić tapetę od razu po odbiorze zamówienia.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatu, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie efektów lub podzielisz się nim na naszych mediach społecznościowych?