Beton, tapeta z teksturą

Piękna, industrialna tapeta wyglądająca jak beton. W przeszłości, industrialny wygląd był spotykany głównie w budynkach fabryk i w garażach. Obecnie możesz znaleźć coraz więcej industrialnych elementów w domach i biurach. Tapeta imitująca beton zwiększa industrialny efekt w pomieszczeniu. Jest to świetny pomysł, aby nadać swojemu wnętrzu zdecydowany wygląd. Beton wygląda elegancko, modnie i nowocześnie. Posiadamy tapety jak beton w różnych kolorach. Jeśli nie możesz znaleźć niczego, co przypadło Ci do gustu, daj nam znać, a my z chęcią Ci pomożemy. Możemy również wydrukować Twoje własne zdjęcie. Zamówienie online fototapety wyglądającej jak beton jest łatwe i proste.

 
Ustaw kierunek malejący

Produkty 85

Stara, zwietrzała zielona ściana
Przestarzały beton
Zielony wygląd betonu
Ustaw kierunek malejący

Produkty 85

Beton, tapeta z teksturą

TAPETA IMITUJĄCA BETON W INDUSTRIALNYM WNĘTRZU

Kiedy myślisz o industrialnym wnętrzu, automatycznie przychodzi Ci do głowy metal, drewno, cegły oraz… beton! Nie bez powodu restauracje, sklepy, ale również osoby prywatne coraz częściej zostawiają widoczne elementy konstrukcyjne budynku i dopasowują je do wyglądu wnętrza.

Nie mieszkasz w budynku przemysłowym, ale chcesz stworzyć industrialny wygląd w swoim domu? Pomyśl o fototapecie z wydrukiem betonu. Twoja przestrzeń od razu będzie wyglądała modnie i nowocześnie. Szybko i łatwo zamów online swoją ulubioną tapetę o wyglądzie betonu. Samodzielnie nałóż tapetę i zacznij dekorować resztę swojego pokoju.

TAPETA O WYGLĄDZIE BETONU NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę o wyglądzie betonu, możesz łatwo zamówić ją online. Kliknij zdjęcie i podaj wymiary swojej ściany. Wybierz za pomocą palca lub myszki, które części zdjęcia chcesz zobaczyć na wydruku. Możesz wybrać również odbicie lustrzane zdjęcia lub zmienić jego kolory na czarno-białe.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do naklejania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?