• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z obrazami

Twój ulubiony obraz naturalnej wielkości może teraz zawisnąć na Twojej ścianie. Co Ty na to? Dzięki naszym tapetom z obrazami Rembrandta, Vermeera lub Picasso możesz zawiesić wymarzony obraz na ścianie w ciągu 3 dni roboczych. Mleczarka jest bardzo popularna w kuchni, a martwą naturę z kwiatami coraz częściej widzimy w salonach naszych klientów. Jeśli wolisz bardziej abstrakcyjny obraz, jest to również możliwe. 

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Tapeta z najpiękniejszymi obrazami

Górzysty krajobraz z rybakiem, samotna dziewczyną w deszczu czy Wenecja na akwareli - piękne obrazy, które prawdopodobnie właśnie są eksponowane w muzeum. Wkrótce mogą się pojawić także na Twojej ścianie, drzwiach lub szafie, ponieważ jest to możliwe w przypadku naszych fototapet z obrazami. A ponieważ w Fototapety mamy tak dużą kolekcję tapet z obrazami, każdy znajdzie coś dla siebie. Wolisz sztukę abstrakcyjną, nowoczesną czy realistyczną?

Przewiń naszą dużą kolekcję tapet z obrazami lub prześlij własne zdjęcie.

Tapeta z obrazami na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną fototapetę, możesz łatwo zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie do siebie pasują.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do naklejania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?