Tapety z motywem cegły

Wybraliśmy piękne tapety z ceglanymi nadrukami. Ceglane tapety można łatwo kupić w Internecie, dzięki czemu z tapetą z motywem cegły, możesz stworzyć piękne akcenty w swoim pokoju. Dzięki kamiennej tapecie możesz dodać do swojego salonu oryginalne elementy, a ceglana ściana może stworzyć przyjemną industrialną atmosferę. Możesz wybrać łagodne wydruki, ale także te bardziej skomplikowane, takie jak mozaika. Motywy z nadrukiem kamieni można drukować tak wysoko i szeroko, jak chcesz. Jeśli masz własne zdjęcie lub szukasz innego motywu, daj nam znać. Jeśli lubisz tapetę z kamieniem, możesz również zainteresować się tapetą o wyglądzie betonu, tapetą z kafelkami lub tapetą wyglądającą jak drewniana.

 
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 145

Strona
Złota mapa świata
Kamienie świetlne
Szare cegły
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 145

Strona
Tapety z motywem cegły

TAPETA Z KAMIENNE PASY

Dodaj do swojego wnętrza piękne akcenty dzięki kamiennej tapecie. Tapeta wyglądająca jak kamień, pomoże Ci stworzyć ładne akcenty w swoim salonie. Tapeta z motywem kamiennych pasków może sprawić, że ściana będzie miała wyjątkowy, przestrzenny efekt. Kamienna ściana może stworzyć piękną industrialną atmosferę. Możesz wybrać delikatne wydruki, ale także te bardziej skomplikowane, takie jak mozaika. Motywy z nadrukiem w kamieniu można drukować tak wysoko i szeroko, jak chcesz. Jeśli masz własne zdjęcie lub szukasz innego motywu, daj nam znać.

Jeśli podobają Ci się ceglane i kamienne tapety, mogą również zainteresować Cię tapety o wyglądzie betonu, tapety z kafelkami lub tapety z efektem drewna. Fototapety z motywem kamienia można szybko i łatwo zamówić online.

TAPETA JAK CEGŁA NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę o wyglądzie cegieł, możesz łatwo zamówić ją online. Kliknij zdjęcie i podaj wymiary swojej ściany. Wybierz za pomocą palca lub myszki, które części zdjęcia chcesz zobaczyć na wydruku. Możesz wybrać również odbicie lustrzane zdjęcia lub zmienić jego kolory na czarno-białe.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do naklejania tapety.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?