• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta 3D ze zwierzętami

Nasze zwierzęta 3D wręcz wyskakują z Twojej ściany, efekt jest niezwykle realistyczny! Ta trójwymiarowa fototapeta świetnie sprawdzi się w dziecięcym pokoju. Fototapeta z dowolnym zwierzęciem 3D nada pomieszczeniu głębię, tworząc piękny efekt przestrzenny. Możesz wybierać spośród różnych zwierząt i bardzo możliwe, że znajdziesz wśród nich swojego ulubieńca. Jeśli tak się nie stanie, daj nam znać, a razem poszukamy odpowiedniego obrazka do Twojego pokoju.

Sortuj wg

Produkty 32

na stronę
Sortuj wg

Produkty 32

na stronę

Tapeta 3D Ze Zwierzętami

Nasze tapety 3D ze zwierzętami wydają się po prostu… żywe. Zobaczysz, jak zwierzęta praktycznie wychodzą z Twojej ściany! Ta realistyczna tapeta 3D ze zwierzętami, nada Twojemu pokojowi niesamowite doświadczenie. Trójwymiarowa fototapeta jest idealna do pokoju dziecięcego lub pokoju nastolatka.

Wolisz mieć na ścianie żyrafę czy tygrysa? Nie ważne co wybierzesz, ponieważ nasze wyjątkowo realistyczne wydruki zwierząt zmienią każdy pokój w ogród zoologiczny. Przebywanie w dziecięcym pokoju zmieni się w niesamowitą przygodę, a wszystko to, dzięki naszym tapetom 3D ze zwierzętami.

W naszej kolekcji tapet 3D ze zwierzętami brakuje Twojego ulubionego zwierzaka? Daj nam znać, a nasz zespół poszuka dla Ciebie odpowiedniego zdjęcia na Twoją fototapetę. To usługa bez żadnych zobowiązań!

Tapeta 3D Ze Zwierzętami Na Zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę 3D z ulubionym zwierzęciem, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, od razu rozpoczniemy przygotowywanie Twojej fototapety. Wydrukujemy Twoją tapetę 3D ze zwierzętami na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dlatego wzór doskonale się ze sobą łączy.

Używamy wyłącznie tapet z włókniny bez PCV. Tapety z włókniny nie kurczą się, doskonale oddają ostrość wydruku i są łatwe w naklejaniu. Nasze tusze są wykonane na bazie wody i są bezzapachowe. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, a dostawa wynosi od 1 do 3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że ściany nie zawsze są proste. Z tego powodu fototapeta będzie o 10 cm szersza i wyższa. Po zakończeniu klejenia wystające części można odciąć. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę dokładnie na wybrany przez siebie wymiar, ale pamiętaj, że ściany nie zawsze są w 100% proste!

Zadowolony?

Jeśli jesteś usatysfakcjonowany rezultatem, koniecznie daj nam znać. Może prześlesz nam zdjęcie z efektem swojej pracy lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?