• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta mandala

Masz szkołę jogi, gabinet masażu lub pokój do medytacji – w domu czy poza nim? Stwórz odpowiednią atmosferę dzięki tapecie z mandalą. Fototapeta mandala tworzy poczucie spokoju i doskonale komponuje się z wszelkimi czynnościami relaksacyjnymi i duchowymi. Również ładnie wyglądają mandale na ścianie w sypialni. Po wejściu do pokoju natychmiast czujesz atmosferę zen i możesz cieszyć się spokojnym snem. Sprawdź różne rodzaje tapet z flizeliny z mandalą na Fototapety.com i zamów swoją ulubioną online.

Sortuj wg

Produkty 6

na stronę
Sortuj wg

Produkty 6

na stronę

Fototapeta z mandalą we wszystkich formach i rozmiarach

Fototapeta Mandala jest dostępna we wszystkich kształtach i rozmiarach. Od bardzo szczegółowych odbitek mandali po abstrakcyjne mandale w powiększeniu. Znajdziesz też wybór rysowanych mandali z cienkimi liniami w czerni i bieli i kolorowe wzory mandali powtarzane bez końca. Sprawdź też naszą kolekcję bardzo jasnych mandali w beżowych odcieniach i tapet z mandalami w ciemnych kolorach np. czerni i złocie. Znajdziesz u nas też tapetę mandala w kolorach szarym, zielonym, różowym i np. miedzianym czy rdzawym. W skrócie: możesz z nim iść we wszystkich kierunkach.

Stylizowanie tapety z mandalą

Ściana, na której znajduje się tapeta z mandalą to ważny element Twojej stylizacji wnętrza. To też idealna baza, która pomoże stworzyć relaksującą przestrzeń. Czy masz ochotę jeszcze bardziej podkreślić tę atmosferę? Jeśli tak, to jest kilka rzeczy, na które możesz zwrócić uwagę. Na przykład popracuj z naturalnymi materiałami, takimi jak wiklinowe kosze, meble bambusowe i drewniane ławki.

Tapeta mandala: wszystko, co warto wiedzieć

Mandala na tapecie to geometryczny wzór, który symbolizuje kosmos. Wywodzi się ze sztuki tybetańskiej i często pojawia się w buddyzmie. Mandale, także te w ruchu, są często używane jako obiekt medytacji. Podczas medytacji możesz skupić się na motywie mandali. Często składa się ona z niebiańskiego lub boskiego pałacu w centrum, który jest otoczony okręgiem z symbolami i postaciami (np. Budda, przedmioty rytualne czy, najsłynniejsze, formy abstrakcyjne). Nic więc dziwnego, że fototapeta mandala daje poczucie spokoju i wyciszenia. Nie masz pewności, czy fototapeta mandala to idealny wybór? W takim razie spójrz na nasz tapety 3D lub wybierz zwykłą tapetę.