Fototapeta z wodospadem

Dla prawdziwego miłośnika przyrody fototapeta z wodospadem to prawdziwy atut w pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy schodzą one dziesiątki metrów w głąb, czy są częścią małego strumienia - wodospady pozostają zapierającym dech w piersiach zjawiskiem naturalnym. Spieniona masa wody, która spada z formacji skalnej, ma w sobie coś magicznego. W naszym asortymencie znajdziesz fototapety z wodospadami od dużych do małych, dzięki czemu możesz cieszyć się tym pięknym widokiem na co dzień.

 
Niesamowity wodospad.
Wodospady w dżungli.
Niebieski wodospad
Ustaw kierunek malejący

Produkty 79

Fototapeta z wodospadem

STWÓRZ TĘTNIĄCĄ ŻYCIEM ŚCIANĘ Z FOTOTAPETĄ Z WODOSPADEM

W naszej kolekcji fototapet z wodospadami znajdziesz najpiękniejsze wodospady. Te wodospady są tak realistyczne, że prawie słychać dobywający się z nich szmer wody. Od czasu do czasu lubisz wyobrażać sobie siebie pośrodku natury? Ciesz się na pięknym widokiem na Wodospady Wiktorii, bez konieczności podróży do Zambii. Wolisz mniejszy wodospad? W naszych zbiorach mamy tapetę przedstawiającą wodospady, które wydają się ogromne, ale mają tylko metr wysokości. Wszystkie dostępne są w wybranym przez Ciebie rozmiarze. Wolisz wybrany przez siebie wodospad w czerni i bieli? Jest to również możliwe i możesz zaznaczyć to w opcjach dodatkowych.

FOTOTAPETA Z WODOSPADEM W KAŻDYM POKOJU

Fototapeta z pięknymi wodospadami, strumieniami i potokami sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Zmień swój pokój do majsterkowania w kolorową dżunglę z egzotycznymi wodospadami. Nadaj sali konferencyjnej nieco więcej wyjątkowej atmosfery dzięki niesamowitemu wodospadowi Iguazu lub wybierz do sypialni szeroki wodospad w lesie. Tapeta z wodospadem wygląda pięknie na każdej ścianie. Naszym zdaniem fototapeta z wodospadem stwarza kojącą atmosferę, w której można mieszkać, pracować lub odpoczywać.

TAPETA Z WODOSPADEM NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z wodospadem, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją tapetę z wodospadem na naszych wielkoformatowych drukarkach. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, dzięki czemu wzory doskonale do siebie pasują.

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny bez PCV. Tapety flizelinowe nie kurczą się, dają ostry jak brzytwa wydruk i są łatwe do naklejania. Ponadto korzystamy z bezwonnych tuszy na bazie wody. Produkcja tapety odbywa się w ciągu 24 godzin w dni robocze, a dostawa wynosi 1-3 dni.

Uwaga! Dodrukujemy dodatkowe 5 cm dookoła tapety, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. W efekcie fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po naklejeniu tapety możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby Twoja tapeta miała dokładnie taki rozmiar, jaki podałeś w zamówieniu.

AKCESORIA DO TAPET

Nie zapomnij zamówić odpowiednich akcesoriów. Dzięki temu będziesz mógł nakleić tapetę od razu po odbiorze zamówienia.

ZADOWOLONY?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatu, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam znać. A może wyślesz nam zdjęcie efektów lub podzielisz się nim na naszych mediach społecznościowych?