• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Photo wallpaper Sahara

Wyobraź sobie siebie na Saharze każdego dnia z pustynną tapetą. Od pięknych fototapet z pustynią po tapety z kaktusami. Na fototapety.com znajdziesz dokładnie taką tapetę, jakiej szukasz. Odkryj możliwości tapet pustynnych i zainspiruj się. Albo jeszcze lepiej: zamów od razu tapetę pustynną, która spełni wszystkie twoje życzenia.

Sortuj wg

Produkty 21

na stronę
Akwarela pustynia
Namiot na pustyni
Wschód słońca na wydmach
Pustynia Pustynia
Złota godzina na pustyni
Pustynia Namibijska
Wydmy z białym piaskiem
Pustynia o zachodzie słońca
Pustynia Sahara, Merzouga
Wydmy piaskowe z góry
Przejażdżka na wielbłądzie przez pustynię
Pustynia w Maroku
Nomada z wielbłądami
Wschód słońca w Dolinie Śmierci
Pustynia Wadi Rum
Widok z góry na pustynię
Wydmy piaskowe na pustyni Sahara
Ludzie na pustyni
The Living Dunes, Namibia I
Designer
In the desert
Desert Car
Sortuj wg

Produkty 21

na stronę

Fototapeta pustynia

Fototapeta pustyni to wspaniały sposób na wprowadzenie ciepła do domu. Nie dosłowne ciepło pustyni, ale ciepłe odcienie ziemi, które mu towarzyszą. Z fototapetami pustyni w naszej kolekcji można przebierać bez końca. Na przykład, w naszym asortymencie znajdziesz piękną fototapetę pustyni w Maroku, gdzie spacerują ludzie i wielbłądy. Ale oferujemy również kolorową fototapetę Sahary w Merzouga z piękną grą cieni na piasku. Ponadto można pomyśleć o zdjęciu z drona pustyni w Namibii i pustyni o zachodzie słońca.

Tapety z kaktusami we wszystkich kształtach i rozmiarach

Oprócz pustynnych fototapet, na Fotobehang.com znajdziesz również ilustrowane tapety. Na przykład pustynnych tipi i kaktusów. A co z tapetami z kaktusami? To pomaga uzyskać jeszcze więcej opcji w kategorii tapet pustynnych. W końcu mamy nie tylko tapety z kaktusami jako pustynne fototapety. Ale mamy też tapety z kaktusami na jasnoróżową ścianę, z wzorami kaktusów lub wesołej lamy z kaktusem. Również bardzo fajne: zbliżenie kaktusa bez igieł. Ta tapeta nada Twojemu pokojowi super fajny efekt.

Łączenie tapet pustynnych lub kaktusów

Znalazłeś fajną tapetę z pustynią lub kaktusem? W takim razie upewnij się, że ma ona swój własny charakter, zwracając również uwagę na stylizację reszty pomieszczenia. Wybierz na przykład kolor tapety i odzwierciedl go na innych kolorach. W przypadku tapety pustynnej może to być kolor piasku. Wybierz meble w tym samym kolorze lub akcesoria, takie jak poduszki na sofie, ładny dywan lub piękny wazon. Możesz zrobić to samo z kolorem zielonym, jeśli zamówiłeś tapetę w kaktusy.

Odkryj więcej tapet z naturą

Kochasz naturę, ale nie znalazłeś na tej stronie tapety z naturą, której szukasz? W takim razie zapraszamy do dalszego przeglądania naszej strony internetowej. Na fototapety.com znajdziesz wiele powiązanych kategorii fototapet. Weźmy na przykład tapety ze zwierzętami, z pięknymi obrazami wszelkiego rodzaju zwierząt. Od szkockiego wyżyna w górach po tropikalne ryby w morzu. Od zbliżenia sierści lamparta po kolorowe pióra pawia. Jeszcze bardziej odważna jest tapeta z dżunglą w naszym sklepie internetowym. Z pięknymi liśćmi palmowymi, wodospadami i egzotycznymi zwierzętami. A co z tapetami w kwiaty i rośliny? Tutaj również możesz w prosty i stylowy sposób wprowadzić naturę do swojego domu.