Fototapeta do Garażu

Spierdalaj z garażu z ładną tapetą. Twój garaż nie musi być jadłodajnią. Z łatwością możesz zrobić z niego ładne miejsce. Piękna fototapeta na ścianie garażu czyni cuda. Sprzedajemy tylko tapety z włókniny. Można ją łatwo przykleić na małe nierówności i dziury. Na przykład, szybko zamień swój garaż w męską jaskinię z fajnym nadrukiem na ścianie. Czy lubisz pracować rękoma i czy bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz się w garażu niż w salonie? W takim razie zrób sobie ładną przeróbkę swojego garażu. Wybieraj spośród pięknych przemysłowych nadruków lub, na przykład, betonowej tapety wygląd. Jeśli zbierasz samochody, to również miło jest udekorować ściany garażu z dopasowaniem tapety. Twoja klasyka wyjdzie jeszcze lepiej! Albo zamienić swój garaż w salę fitness z tapetą na ścianie, która daje energię jak piękna tapeta na plaży. Tak wiele pomysłów na piękny garaż.

Silnik
Tory kolejowe i zwrotnice
Słoneczniki i drewno
Ustaw kierunek malejący

Produkty 89

Fototapeta do Garażu

Tapeta garażowa wykonana na miarę

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli.
D
ookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.