• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta dla Dziewczynki

Piękna tapeta do pokoju dziewczynek. Wybraliśmy kilka tapet, które są odpowiednie do pokoju dziewczęcego. Oczywiście, jedna dziewczyna nie jest taka sama jak druga. Staraliśmy się stworzyć szeroką kolekcję. Więc szukacie dziewczęcej tapety z kwiatami, słodkiej tapety, dziewczęcej tapety z wzorami takimi jak serca? A może tapety na twardy, dziewczęcy pokój? Spójrzcie na naszą kolekcję poniżej. 

Sortuj wg

Produkty 91

na stronę
Sweet Dreams - Pink
Designer Collection
Oliver Robins
Lucky Six
Designer Collection
Cosmos Comfort
Designer Collection
Flamingo Family
Designer Collection
Lips are sealed
Designer Collection
Graffiti Beetle
Premium
Amazing Antlers - Summer
Designer Collection
Kikki Belle
Flamingo Oasis
Designer Collection
Kikki Belle
Angels of Camargue
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 91

na stronę

Tapeta dziewczyny wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Masz zdjęcie, które chcesz wydrukować na tapetę, czy szukasz konkretnej tapety, której nie ma na tej stronie? Proszę dać nam znać. Będziemy cię szukać. Fototapetę do pokoju dla dziewczyn można zamówić łatwo i szybko online.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.