Fototapeta do Użytku Biznesowego

Dzięki fototapetom można stworzyć odpowiednią atmosferę. Biuro staje się biurowym ogrodem, stołówka staje się przytulnym miejscem do ładowania, a sala konferencyjna może zostać zamieniona w las. Upewnij się, że masz odpowiedni wydruk w każdym otoczeniu. Możesz również zdecydować się na wydrukowanie własnego zdjęcia na tapetach, np. zdjęcia produktów (zbliżenia), zdjęcia budynku lub zdjęcia z okolicy.

Zapewnij doświadczenie

Niezależnie od tego, czy chcesz udekorować biuro, czy pokój hotelowy, ważne jest, aby stworzyć odpowiednią atmosferę i doświadczenie. Kiedy widzisz świeże ziarna kawy na ścianie w kąciku kawowym i czujesz ich zapach, doświadczenie staje się bardziej intensywne. Sala konferencyjna z mapą świata w tle świadczy o tym, że przedsiębiorca chce podbić świat i jest aktywny na arenie międzynarodowej. Sala fitness z ludźmi uprawiającymi sport promieniuje energią i determinacją.

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 586

Stare drzewo oliwne
3D Mapa świata w kolorze niebieskim
Wielki słoń z muru
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 586

Fototapeta do Użytku Biznesowego

Tapeta biznesowa wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.