Tapeta do Stołówki

Użyj fototapety do stworzenia nowego środowiska w stołówce, aby na chwilę wyjść z obiegu. W stołówce lub firmowej restauracji możesz się zrelaksować i naładować. Stołówka powinna być przyjemnym miejscem do jedzenia i relaksu. Wybraliśmy kilka pięknych wydruków, które mogą przyczynić się do stworzenia dobrej atmosfery. Jeśli nie możesz znaleźć pożądanej tapety, daj nam znać. Możecie Państwo również wybrać wydruk własnych zdjęć, takich jak zbliżenia jedzenia, zdjęcia otoczenia, czy produktów firmy.

Woda rozpryskowa z miętą i wapnem
Autobus szkolny
Bajkowe pole lawendy
Ustaw kierunek malejący

Produkty 43

Tapeta do Stołówki

Tapeta stołówkowa wykonana na miarę

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.