Tapety do Pokoju Konferencyjnego

Zamień każde spotkanie w imprezę! Urządzając swoją salę konferencyjną, możesz zadbać o to, by odpowiadała ona nastrojom pracowników i kontaktów biznesowych. Używając kolorów, możesz na przykład reagować na efekt psychologiczny. Kolory wywołują w ludziach emocje i nadają pomieszczeniom osobowość i indywidualność. Kolory nieświadomie wpływają na temperaturę emocjonalną w pomieszczeniu. Miejsca z ciepłymi kolorowymi nadrukami (czerwony, pomarańczowy, żółty, czerwono-brązowy) na ścianie będą czuć się cieplejsze od pomieszczeń w chłodnych kolorach (niebieski, zielony, fioletowy). Choć niebieski i zielony są chłodnymi kolorami, to jednak, jeśli pojawi się na nich odcisk oceanu lub krajobrazu, może on również wywołać spokój i odprężenie.

Tropikalna dżungla w świetle słońca
Tajemnicza dżungla
3D Mapa świata w kolorze białym
Ustaw kierunek malejący

Produkty 56

Tapety do Pokoju Konferencyjnego

Tapeta do sali konferencyjnej wykonana na miarę

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.