Tapety do Recepcji

Zapewnij ciepłe powitanie z atrakcyjną tapetą recepcyjną. W poczekalni lub recepcji ludzie często muszą chwilę poczekać, zanim będą mogli zostać przyjęci. Postaraj się, aby oczekiwanie było jak najprzyjemniejsze i stwórz przyjazną atmosferę w recepcji. Do dekoracji ścian recepcji wybraliśmy kilka atrakcyjnych obrazów. Można również wybrać wydruk zdjęć z historii firmy, zdjęć firmowych lub zdjęć okolicy.

3D Mapa świata w kolorze czarnym
Las górski
Egzotyczne kwiaty na betonie
Ustaw kierunek malejący

Produkty 69

Tapety do Recepcji

Tapeta recepcyjna wykonana na miarę

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.