• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapeta do Działu Sprzedaży

Chcesz sprzedać więcej z fototapetą na ścianie?! Za sukces firmy odpowiedzialni są głównie jej pracownicy. Istotne jest, aby motywować pracowników. Zaangażuj swoich pracowników w projektowanie środowiska pracy. Pozwól swoim pracownikom wybrać tapetę w dziale sprzedaży. Co inspiruje i motywuje ludzi? Może pracujesz ze ścianami pomiędzy biurkami w pracy. 

Sortuj wg

Produkty 29

na stronę
Anemones
Designer Collection
Toskania na wzgórzu
Premium
Palma ze złotą tabliczką Zespół świątyń w Bangkoku (Tajlandia)
Designer Collection
Duże płyty betonowe
Premium
Mapa Zwolle, czarna.
Designer Collection
Barki wzdłuż podświetlonego kanału
Premium
Stara popękana ściana
Premium
Kwiaty łąkowe
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 29

na stronę

Tapeta sprzedażowa wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Pozwól, aby pracownicy wybierali do tego swoje wydruki. Na pewno poczują się jak u siebie w domu. Stwórz środowisko, w którym pracownicy są w najlepszej formie, pozwól im czuć się swobodnie, tak aby czuli się zmotywowani i sprzedawali więcej!

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.