Tapeta do Salonu Wystawowego

Wzmocnij swoje produkty w salonie wystawowym poprzez umieszczenie ich we właściwym otoczeniu. Zainspiruj ludzi do zakupu Twojego produktu. Potencjalni klienci chcą widzieć, dotykać lub czuć Twoje produkty. Możesz, na przykład, zdecydować się na umieszczenie stylowych butów damskich w modnej oprawie lub mebli w domowej atmosferze. W zależności od Twojego produktu, wybraliśmy różne nadruki. Wybierz nadruk, który dobrze pasuje do Twojego produktu. Jeśli nie możesz znaleźć niczego, co Ci się podoba, wyślij nam swoje preferencje, a my znajdziemy coś, co będzie dla Ciebie odpowiednie.

Wielki słoń z muru
Stary pociąg parowy
Ciężarówka z tapetami fotograficznymi
Ustaw kierunek malejący

Produkty 85

Tapeta do Salonu Wystawowego

Tapeta salonowa wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.