Tapeta do Biura Zarządu

Sala zarządu pasuje do organizacji i do osoby. Sala zarządu jest często wielofunkcyjna, w której pracuje kierownictwo. W tej sali zazwyczaj znajdują się nie tylko biurka, ale również stół konferencyjny. Wybierz nowoczesny design, kreatywny lub klasyczny. Przygotowaliśmy różne nadruki, które nie byłyby nie na miejscu w sali konferencyjnej. Wybierz zdjęcie, które pasuje do pożądanego wyglądu. Jeśli chciałbyś zasięgnąć porady na temat dostępnych wzorów, skontaktuj się z nami. Chętnie poszukamy pożądanej tapety. Własne zdjęcia, jeśli są wystarczająco ostre, możemy również wydrukować na tapetę.

Złota mapa świata
Wodospad z kamieniami
Spójrz przez
Ustaw kierunek malejący

Produkty 60

Tapeta do Biura Zarządu

Tapeta menedżerska wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.