Fototapeta do Wejścia do Biura

Zapewnij mile widziane wejście z piękną fototapetą w holu. Dzięki imponującemu wejściu, często można zrobić dobre wrażenie na swoim towarzystwie. Hol jest pierwszym wrażeniem, jakie klient robi na Tobie. Interesujące może być pokazanie historii Twojej firmy lub rozświetlenie identyfikacji wizualnej Twojej firmy przy pierwszym wejściu. Możesz również wyświetlić (szczegółowe) zdjęcia swoich produktów, aby odwiedzający od razu mieli dobre wrażenie na temat Twojej firmy.

Stare drzewo oliwne
Ośmiornica
Daglezje z góry
Ustaw kierunek malejący

Produkty 83

Fototapeta do Wejścia do Biura

Tapeta wykonana na zamówienie na halę

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.