Tapety do Biura

Możesz stworzyć profesjonalne miejsce pracy z fototapetą na ścianie. Biuro to miejsce do pracy. Pozostań zmotywowany w inspirującym środowisku. Jedna osoba robi to w środowisku z naturą, a druga z eleganckim wyglądem. Fototapeta na ścianie może przekształcić nudną przestrzeń w piękne i profesjonalne miejsce pracy z dużą ilością atmosfery, miejsce, w którym wydajność pracy wzrasta. Możesz zdecydować się na wydrukowanie czegoś ze swojej firmy. Wybierz budynek, produkt lub lokalizację budynku.

Samolot do lądowania w wieczornym słońcu
Ciepły jesienny krajobraz
Kolorowy jesienny las
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 128

Strona
Tapety do Biura

Tapeta biurowa wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.