• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Tapety do Magazynu

Zamień swój magazyn w salon wystawowy z pięknymi fototapetami. Często klienci przychodzą do magazynu, aby obejrzeć go podczas wycieczki z przewodnikiem lub gdy trzeba odebrać kilka produktów. To miłe, że nie wchodzą do brzydkiego magazynu, ale że mają dobre przeczucia co do produktów. Ma to również stymulujący wpływ na personel magazynu, gdy pracuje on w ładnie urządzonym otoczeniu. 

Sortuj wg

Produkty 21

na stronę
Charakterystyczny mur miejski
Premium
Taśmy betonowe
Premium
Włoska alejka
Premium
Zielone płytki z miedzi
Premium
Wczesnym rankiem na stacji
Premium
Sortuj wg

Produkty 21

na stronę

Tapeta magazynowa wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Jeśli możliwe jest zastosowanie tapety z włókniny na powierzchni, może to być doskonałym dodatkiem do magazynu. Wybierz poniższe wydruki tapety lub podaj swoje własne zdjęcia lub obrazy. Pomyśl o szczegółowych zdjęciach produktów. Tapetę z włókniny można łatwo nakładać na pęknięcia i małe dziurki. Większe otwory i pęknięcia muszą być najpierw wypełnione.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.