Tapeta dla Sportu i Fitness

Stwórzcie przestrzeń, która będzie energetyzować ludzi! Wybierz świetne nadruki na ścianie strefy fitness i sportowej. Dla sportowców, możesz wybrać pokój z wesołymi obrazami w jasnych kolorach. Możesz również wybrać letnie plażowe hangout. Do pokoju do jogi możesz wybrać piękny krajobraz. Uroczy nadruk może natychmiast nadać Twojej siłowni eleganckie wrażenie. Mamy również ładne zdjęcia do kortów do squasha i krytych kortów tenisowych. Wysokość nadruku nie ma dla nas znaczenia. Nadruki wykonujemy na łatwych w aplikacji tapetach z włókniny bez PVC. Tapeta jest bezzapachowa, co jest niezbędne podczas ćwiczeń.

Niebieski wodospad
Tropikalna dżungla w świetle słońca
Santiago Bernabéu
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 162

Strona
Tapeta dla Sportu i Fitness

Tapeta sportowa i fitness wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.