Tapeta dla Sklepów

Zapewnij swojemu sklepowi tapetę i upewnij się, że klienci lubią wchodzić do środka. Wyzwolić potencjalnych klientów i sprawić, że staną się oni kupcami w Twoim sklepie. Fototapety, które dostarczamy, są dobrej jakości i super przystępne cenowo. Właściwy nadruk może sprawić, że Twoje produkty będą wyglądać świetnie. Możesz wybrać inną tapetę w każdym sezonie, tak aby cały sklep stał się konkretnym tematem.

Duży rekin
Niebieski, pomarańczowy zachód słońca
Drzewa jesienne w świetle słonecznym
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 203

Strona
Tapeta dla Sklepów

Sklepowa tapeta wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.