Fototapeta dla Salonów

Upewnij się, że Twój fryzjer, salon paznokci i salon fryzjerski są w odpowiedniej atmosferze z fototapetą. Upewnij się, że ludzie nie przechodzą obok Twojego salonu! Stwórz środowisko, w którym klienci lubią obcinać włosy w Twoim sklepie. Niezależnie od tego, czy masz salon piękności, salon paznokci czy salon opalania, mamy dla Ciebie odpowiednie zdjęcie. A jeśli nie możesz znaleźć zdjęcia, które Ci się podoba, daj nam znać. Nasi koledzy z chęcią Ci pomogą. Fototapeta do Twojego salonu jest łatwa i szybka do zamówienia. Używamy włókniny bez PVC. Jest łatwa w aplikacji i nie kurczy się.

fotobehang bast van een boom wallexclusive
Niebieski marmur
Jesień w dzikim lesie
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 259

Strona
Fototapeta dla Salonów

Tapeta salonowa wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.