Tapeta dla Restauracji

Wnętrze restauracji powinno odzwierciedlać kuchnię. Jako gość, chcesz najpierw skosztować atmosfery, a potem jedzenia. Kiedy restauracja serwuje kuchnię francuską, należy również wziąć to pod uwagę przy dekoracji. Jako przedsiębiorca z branży hotelarskiej, musisz mieć profil swoich gości, a także dostosować do niego wnętrze i otoczenie. Oczywiście można również dostarczyć własny wydruk lub zdjęcie, np. zdjęcie restauracji, zbliżenia potraw lub zdjęcia otoczenia. Nadruki wykonujemy na tapetach bez PVC i wyjmowanych z włókniny.

Ośmiornica
Zdrowe odżywianie
Zboża
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 259

Strona
Tapeta dla Restauracji

Tapeta restauracyjna wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Own production and fast delivery

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.