• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta dla Hoteli

Fototapeta do wykorzystania w hotelach i pokojach hotelowych. Stwórz efekt "WOW". Mądrze zaprojektuj swój hotel lub pokój hotelowy, skupiając się na gościu hotelowym. Hotel i pokoje hotelowe mogą emanować bujnością i luksusem. Fototapeta silnie wzmacnia ten efekt. Wybieraj piękne wzory lub luksusowe motywy kwiatowe. Możesz również wybrać tapetę o konkretnym wyglądzie lub piękną tapetę krajobrazową. 

Kupuj wg
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 1763

na stronę
Falisty beżowy marmur
Premium
Jungle Cockatoo
Designer Collection
Skóra węża o barwie miedzianej
Premium
Misty Mountains
Designer Collection
Nocna Straż
Rijksmuseum
Włoski krajobraz z sosnami parasolowymi
Rijksmuseum
Czarny złoty marmur
Premium
Spoglądający orzeł morski
Designer Collection
Irysy
Premium
Piękny las we mgle
Premium
Beżowa ściana skalna
Premium
Szczegółowy beton szary
Premium
Kwitnący wrzosiec
Premium
Piękne białe chmury
Premium
Mleczarka.
Rijksmuseum
Pole tulipanów o wschodzie słońca
Premium
Zamarznięte trawy
Premium
Wytrzymały ciemny marmur
Premium
Wydmy na plaży
Premium
Jungle Leopard
Designer Collection
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 1763

na stronę

Tapeta hotelowa wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Drukujemy na tapetach z włókniny bez PVC. Nie pęka, jest łatwa w aplikacji i nie kurczy się.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.