Tapeta dla Szkół

Zobacz poniżej nasz wybór fototapet dla edukacji. Różne grupy wiekowe mają różne zainteresowania. Kiedy maluchy dopiero idą do szkoły, trzeba zdobyć ich zaufanie. Nastolatek w pierwszej klasie może być bardzo niepewny siebie i chce czuć się swobodnie w klasie. Fototapeta edukacyjna może pomóc uczniom poczuć się swobodnie w szkole. Wybierz wesołe odbitki, może graffiti lub kreskówki. Możesz również użyć fototapety, aby stworzyć wyznaczone obszary w szkole lub w auli. Obszar do nauki z naturalną tapetą może poprawić koncentrację i wyniki w nauce. Wybierz piękne wydruki do przytulnych kącików w szkole. Miło jest pozwolić uczniom wybrać zdjęcie w sali lekcyjnej.

Niebieski wodospad
Samolot do lądowania w wieczornym słońcu
Tropikalna dżungla w świetle słońca
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 161

Strona
Tapeta dla Szkół

Tapeta szkolna wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.