Fototapeta dla Branży Medycznej

Wybierz tutaj swoją ekologiczną tapetę dla sektora medycznego. Jako chemik, pedicurzysta, dentysta czy kosmetyczka chcesz promieniować czystym, nieskazitelnym środowiskiem. Jednocześnie, to właśnie w sektorze medycznym ludzie czują się swobodnie. W środowisku medycznym jest miło, gdy wnętrze zapewnia spokój i relaks. Możesz myśleć o spokojnych obrazach i spokojnych kolorach. Zapewniają to naturalne tapety lub delikatny pastelowy odcień. Nowoczesna lub abstrakcyjna tapeta może emanować czystością. Włóknina nie zawiera żadnych szkodliwych dla środowiska składników, a także jest biodegradowalna. Jest bezwonna i łatwa do usunięcia. Inne właściwości włókniny są takie, że jest ona łatwa w aplikacji i nie kurczy się.

Czarny supersamochód
Stary pociąg parowy
Paprocie
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 166

Strona
Fototapeta dla Branży Medycznej

Sektor medyczny tapety wykonane na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.