• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Przygotowanie

Czy można nakleić tapetę na grubo otynkowanej ścianie?

Zalecamy tapetowanie tylko gładkich powierzchni. Szorstka struktura ścian może być widoczna przez tapetę, a klej nie będzie do niej dobrze przylegał. Istnieje również szansa, że ​​pod tapetę przedostanie się powietrze, dzięki czemu szwy będą bardziej widoczne.

Czym jest szerokość obrysu?

Przy zamawianiu tapety masz trzy możliwości wyboru szerokości paska:   60-80 cm 80-110 cm 110-140 cm Jest to standardowa szerokość, którą zalecamy. Szerokość strony jest obliczana na podstawie Państwa wymiarów. Tory są zawsze takie same. Koszt tej opcji jest jednorazową dopłatą do zamówienia. Szerokość strony jest obliczana na podstawie Twoich wymiarów. Pasy ruchu są zawsze takie same. Koszt tej opcji jest jednorazową dopłatą do zamówienia. Szerokość strony jest obliczana na podstawie Twoich wymiarów. Pasy ruchu są zawsze takie same.   Taśmy nie mogą być dostarczane szersze niż 140 cm. Dopłata za szerokość wstęgi wynika z wyższych kosztów pakowania i wysyłki. Ma to związek z szerokością opakowania.

Jak zmierzyć ścianę?

Liczba metrów kwadratowych (m2) jest obliczana automatycznie online na podstawie szerokości i wysokości ściany. Ważne jest, aby dokonać prawidłowego pomiaru. Dlatego należy zawsze dokonywać pomiarów w różnych miejscach. Szerokość Szerokość: u góry od lewej do prawej i u dołu od lewej do prawej. Wysokość Wysokość: góra lewa do dołu, środek góra do dołu i góra prawa do dołu. 5cm margines Ściany zawsze mogą być krzywe, szczególnie w starych domach.Mamy opcję 5 cm zakładki (jest to zaznaczone jako standard na stronie produktu), dzięki czemu tapeta prawie zawsze będzie pasować. Przy 5 cm zakładce, klient musi wyciąć lub przyciąć kawałek powyżej i poniżej (i ewentualnie po lewej stronie) na lewym pasku. Dla środkowego paska tylko powyżej i poniżej, a dla prawego paska powyżej, poniżej i w prawo.

Po co jest 5 cm margines?

Ponieważ ściany i sufity nigdy nie są całkowicie proste, stosujemy standardowy margines 5 cm. Możesz wprowadzić zmierzony rozmiar online, a nasze oprogramowanie automatycznie obliczy dodatkowy margines 5 cm. Zalecamy użycie opcji 5cm spadu, aby uniknąć wyczerpania materiału!