Fototapeta z portretami

Staroświeckie selfie na tapecie? W kolekcji fototapet mamy wiele zbliżeń twarzy. Mnóstwo portretów to abstrakcyjne prace, które idealnie pasują do eleganckiego i nowoczesnego wnętrza. Z tak abstrakcyjnym portretem na tapecie nadasz swojej ścianie zaskakujący akcent. W naszym katalogu nie mogło również zabraknąć klasycznych portretów z XVI wieku.

 
Kobieta z rękami na oczach.
Kobieta w stylu pop-artu.
Mona Lisa
Ustaw kierunek malejący

Produkty 21

Or choose from one of the following themes
Fototapeta z portretami

Tapety z abstrakcyjnymi obrazami z portretami tworzą nowoczesną atmosferę w salonie. Na przykład czarno-białe portrety pięknie prezentują się w czarno-białej kuchni. Jeśli chcesz mieć więcej kolorów w swoim domu, wybierz abstrakcyjne zbliżenie, na przykład oka. Doskonałe detale w jasnych kolorach z pewnością przyciągną uwagę.

TAPETA Z LUDŹMI NA ZAMÓWIENIE

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z portretem lub twarzą, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z portretem na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzór doskonale ze sobą współgra.

Stosujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa druk i jest łatwa w montażu. Korzystamy z bezzapachowych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w 24 godziny, a wysyłka trwa 1-3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

AKCESORIA DO TAPETOWANIA

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

ZADOWOLONY?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, który uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?