• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z ludźmi

Wydrukuj fototapetę z pięknymi zdjęciami przedstawiającymi ludzi. Umieść zdjęcia ludzi przed swoją siłownią, gabinetem fizjoterapeutycznym lub po prostu jako dzieło sztuki na ścianie własnego domu. W naszym katalogu znajduje się osobna kategoria poświęcona ludziom. Możesz wybierać spośród pięknych zbliżeń ludzi lub ich ekspresyjnych min. Pomyśl o zbliżeniach na szczegóły i twarzach ludzi, na których odbija się czas i światło. 

Sortuj wg

Produkty 37

na stronę
Dzieci morza
Rijksmuseum
Wyjazd dygnitarza z Middelburga.
Rijksmuseum
The Skinny Company
Rijksmuseum
 Obiad snajpera.
Rijksmuseum
Krajobraz rzeczny z jeźdźcami
Rijksmuseum
Pinks in the surfing
Rijksmuseum
Portret Williama I, księcia van Oranje, Adriaena Thomasza.
Rijksmuseum
Dwa dolary
Premium
Wzór dwóch dolarów
Premium
Szczęśliwa rodzina
Rijksmuseum
Poranna przejażdżka wzdłuż plaży.
Rijksmuseum
Portret Gerarda Andriesza Bickera.
Rijksmuseum
Portret dziewczyny w kolorze niebieskim.
Rijksmuseum
Bitwa pod Waterloo.
Rijksmuseum
Portret pani Marie Jeannette de Lange
Rijksmuseum
Portret Małgorzaty Austrii
Rijksmuseum
Sortuj wg

Produkty 37

na stronę
Or choose from one of the following themes

W naszej kolekcji znajdziesz szeroką gamę tapet z obrazami ludzi. Słynne dzieła wielkich artystów możemy wydrukować dla Ciebie na tapecie w naturalnej wielkości. W naszej kolekcji znajdują się również inne dzieła sztuki znanych osób. Na ścianach pięknie prezentują się zarówno abstrakcyjne, jak i stare portrety. Co wybierzesz?

Klasyczne obrazy z ludźmi, takie jak „Posiłek rewolwerowca” czy „Mona Lisa”, to dobrze znane klasyki przedstawiające ludzi na tapecie, którą możemy stworzyć dla Ciebie w doskonałej jakości. Wolisz obraz w rozmiarze plakatu? Wybierz niestandardowy rozmiar, na którym wydrukujemy Twój plakat.

Te zdjęcia mogą być wykorzystane w sektorze medycznym, ale także w innych branżach. Oczywiście możemy również wydrukować Twoje własne zdjęcia na fototapecie, lub jeśli wybrane przez Ciebie zdjęcie nie znajduje się w naszej kolekcji, poszukamy czegoś, co odpowiada Twoim życzeniom. Prosimy o kontakt w tej sprawie.

Tapeta z ludźmi na zamówienie

Jeśli wybrałeś już swoją piękną tapetę z ludźmi, możesz z łatwością zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy Twoje zamówienie, natychmiast rozpoczniemy pracę nad Twoją tapetą. Wydrukujemy Twoją fototapetę z ludźmi na naszych drukarkach wielkoformatowych. Zdjęcie jest drukowane w jednym kawałku, więc wzór doskonale ze sobą współgra.

Stosujemy tapety z włókniny bez PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa druk i jest łatwa w montażu. Korzystamy z bezzapachowych tuszy na bazie wody. Produkcja odbywa się w dni robocze w 24 godziny, a wysyłka trwa 1-3 dni.

Uwaga! Wokół tapety drukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ nie wszystkie ściany są idealnie równe. Fototapeta będzie więc o 10 cm wyższa i szersza. Po zakończeniu tapetowania możesz odciąć zbędne elementy. Odznacz tę opcję, jeśli chcesz otrzymać tapetę w dokładnie takim rozmiarze, jaki wybrałeś.

Akcesoria do tapeta

Nie zapomnij o zamówieniu odpowiednich narzędzi. Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do naklejania tapety od razu po otrzymaniu zamówienia.

Zadowolony?

Jeśli spodobał Ci się rezultat, jaki uzyskałeś dzięki naszej tapecie, daj nam o tym znać. Może wyślesz nam zdjęcie swojej ściany lub podzielisz się nim z nami w mediach społecznościowych?