Fototapeta do Pokoju Majsterkowicza

Upewnij się, że Twój pokój hobby jest całkowicie w stylu z pięknymi tapetami. Lubisz malarstwo, rzemiosło, muzykę, gry czy pisanie? Upewnij się, że jesteś w przyjemnym otoczeniu dla inspiracji. Piękny pokój hobby powinien sprawiać, że będziesz się dobrze czuł, więc możesz robić swoje własne rzeczy. Pokoje hobbystyczne często nie są największymi pokojami, ale z odpowiednim nadrukiem na ścianie mogą wyglądać na większe. Pokój hobby może być również częścią salonu, który można podkreślić lub rozgraniczyć pięknym nadrukiem lub motywem na ścianie. A co z garażem, w którym znajduje się cały sprzęt wędkarski lub w którym co wieczór można uprawiać rzemiosło? Stwórzcie miłą atmosferę z ładną tapetą pokoju hobbystycznego.

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 316

Strona
Żuraw w porannej mgle
Motyl paw
Santiago Bernabéu
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-100 z 316

Strona
Fototapeta do Pokoju Majsterkowicza

Tapeta do pokoju hobbystycznego wykonana na miarę

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.