• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta do Pokoju Dziecięcego

Każde dziecko może spać w świecie snów z tapetą. Każde dziecko jest wyjątkowe. Dzieci mogą już od najmłodszych lat preferować konkretny rodzaj muzyki lub być fanem jednego konkretnego klubu piłkarskiego. Jedno dziecko uwielbia dinozaury. Inne dziecko uwielbia księżniczki. Jeśli Twoje dziecko nie jest już dzieckiem, to miło jest suteneryzować jego pokój. 

Sortuj wg

Produkty 1-100 z 616

na stronę
Lion Close Up
Designer Collection
Wesołe zwierzęta z dżungli na betonie
Premium
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 616

na stronę

Tapeta do pokoju dziecięcego wykonana na zamówienie

Jeśli dokonałeś wyboru dla ładnej fototapety, możesz ją łatwo zamówić online. Kliknij na obraz, określ rozmiar swojej ściany i wybierz palcem lub myszką, którą część obrazu chcesz wydrukować. Możesz mieć obraz lustrzany lub wykonany w czerni i bieli. 
Dookoła drukujemy dodatkowo 5 cm, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Tak więc fototapeta jest drukowana o 10 cm szersza i wyższa. Po tapetowaniu trzeba go odciąć. Usuń zaznaczenie tej opcji, aby tapeta została wydrukowana dokładnie na określony rozmiar. 
Sprawdź 'Pokaż tapetę', aby zobaczyć, na ile pasków zostanie pocięta twoja tapeta. Standardowy rozmiar wynosi od 60 do 80 cm. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na szersze paski. Cena ta jest wyższa, ponieważ ceny transportu i opakowań są wyższe w przypadku większych opakowań.

Wybraliśmy najfajniejszą tapetę do pokoju dziecięcego. Zaskocz swoje dziecko i stwórz prawdziwy pokój dżungli, księżniczki lub bajki.

Własna produkcja i szybka dostawa

Fototapety drukujemy na drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku. W rezultacie wzory zawsze doskonale się wtapiają. Jako tapetę stosujemy wyłącznie włókninę bez PVC. Tapeta z włókniny nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa w aplikacji. Używane atramenty są wodorozcieńczalne i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.