• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta do Pokoju Dziecięcego

Samodzielnie wybrana fototapeta sprawia, że pokój dziecięcy staje się naprawdę osobisty. Miejsce, w którym dziecko czuje się komfortowo. Gdzie może się wycofać, bawić i nawiązywać przyjaźnie. Nie ma znaczenia, czy dziecko kocha muzykę, piłkę nożną, bajki czy dinozaury. Na fototapety.com mamy tapety do pokoju dziecięcego we wszystkich kształtach i rozmiarach. Dzięki temu Ty i Twoje dziecko zawsze znajdziecie coś dla siebie.Sortuj wg

Produkty 1-100 z 551

na stronę
White Forest
Designer Collection
Kikki Belle
Marchewki
Designer Collection
Słodkie słodycze
Designer Collection
Wesołe zwierzęta z dżungli na betonie
Premium
Sortuj wg

Produkty 1-100 z 551

na stronę

Tapety do pokoju dziecięcego natura

Najpopularniejsze tapety do pokoju dziecięcego mają coś wspólnego z naturą. Pomyśl o ilustracjach zwierząt w lesie, flamingach lub, na przykład, wzorze zwierząt w dżungli. Ale także fototapeta z wiewiórkami na linie, duży rysunek dinozaurów lub leniwce w gałęziach. Lub na przykład wzorzysta tapeta z akwarelowymi drzewami, jednorożcami lub abstrakcyjnymi liśćmi palmowymi w wesołych kolorach. 

Łączenie tapet do pokoju dziecięcego

Niezależnie od tego, jaką tapetę do pokoju dziecięcego wybierzesz, zawsze dobrze jest stworzyć jedność w pokoju. Dlatego stylizuj pokój dziecięcy w taki sposób, aby elementy tapety powtarzały się w pozostałej części wnętrza. Jeśli zdecydujesz się na tapetę do pokoju dziecięcego przedstawiającą kaktusy i lamy, umieść w pokoju prawdziwego kaktusa, wybierz ciemnozielone zasłony i pozwól lamom, na przykład, powtórzyć się w poszwie na kołdrę. Wybierasz ilustrację krajobrazu w kolorze turkusowym? Połącz go z naturalnymi materiałami, takimi jak rattanowy dywanik, wiklinowe kosze i biurko wykonane z solidnego drewna. Ładnie ubierz go roślinami, miękkimi zabawkami i, na przykład, lampą biurkową w kolorze turkusowym.

Tapeta do pokoju dziecięcego szyta na miarę

Jeśli wybrałeś ładną tapetę do pokoju dziecięcego, możesz łatwo zamówić ją online. Gdy tylko otrzymamy zamówienie, rozpoczniemy pracę nad tapetą. Tapety do pokoju dziecięcego drukujemy na naszych drukarkach wielkoformatowych. Obraz jest drukowany w jednym kawałku, dzięki czemu wzory idealnie się łączą.

Używamy wyłącznie tapet z włókniny niezawierającej PVC. Tapety z włókniny nie kurczą się, dają ostry jak brzytwa wydruk i są łatwe w aplikacji. Stosowane atramenty są na bazie wody i bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Standardowo drukujemy dodatkowe 5 cm ze wszystkich stron, ponieważ ściany nie zawsze są proste. Dlatego fototapeta jest drukowana 10 cm szerzej i wyżej. Po tapetowaniu trzeba będzie to odciąć. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę dokładnie na wymiar.