• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Czerń i Złoto Fototapeta

Połączenie kolorów czarnego i złotego ma luksusowy charakter. To sprawia, że czarno-złota tapeta jest idealnym sposobem na stylowe udekorowanie domu tapetą. Szukasz pięknej czarno-złotej tapety? W takim razie zapoznaj się z ofertą fototapety.com. U nas znajdziesz luksusowe tapety w kolorach czerni i złota we wszystkich kształtach i rozmiarach. Od wzorów graficznych po realistyczne fototapety. Dzięki temu zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Sortuj wg

Produkty 32

na stronę
Rokokowe tulipany
Designer Collection
Trzy rokokowe tulipany
Designer Collection
Trzy tulipany
Designer Collection
Złota mapa świata
Premium
Mapa świata w kolorze jasnego złota
Premium
Sortuj wg

Produkty 32

na stronę

Czarno-złota tapeta

Połączenie kolorów czarnego i złotego ma luksusowy charakter. To sprawia, że czarno-złota tapeta jest idealnym sposobem na stylowe wyposażenie domu tapetą. Szukasz pięknej czarno-złotej tapety? W takim razie zapoznaj się z ofertą fototapety.com. U nas znajdziesz luksusowe tapety w kolorach czerni i złota we wszystkich kształtach i rozmiarach. Od wzorów graficznych po realistyczne fototapety. Dzięki temu zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Luksusowe tapety w kolorze czarnym i złotym

Luksusowe tapety w kolorach czerni i złota występują w wielu odmianach. Na przykład można pomyśleć o tapecie z czarno-złotym barokowym wzorem. Do geometrycznego wzoru złotych linii na czarnym tle. Lub do tapety z czarnymi i złotymi liśćmi na białym tle. Również oszałamiające: czarna tapeta ze złotą mapą świata. I abstrakcyjne złote linie na czarnym tle. Niezależnie od tego, jaką luksusową czarno-złotą tapetę wybierzesz, przeniesie ona każde pomieszczenie na wyższy poziom.

Czarno-złota fototapeta

Czarno-złote tapety zupełnie innego rzędu to fototapety w tych kolorach. Świetnym przykładem jest na przykład fototapeta pola tulipanów w kolorach złota i czerni. Zbliżenie złotego kamienia z cieniami skłaniającymi się ku czerni. Albo zdjęcie pięknej czarno-złotej tekstury. U nas możesz wydrukować tę fototapetę dokładnie na wymiar. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zmieści się na ścianie, na której chcesz ją umieścić. Wprowadź prawidłowe wymiary podczas zamawiania i wystarczy tylko przyciąć krawędzie na ścianie.

Stylizacja czarno-złotej tapety

Czy znalazłeś czarno-złotą tapetę, która spełnia wszystkie Twoje potrzeby? W takim razie można rozpocząć wielką metamorfozę. Wykończ ją odpowiednią stylizacją. Wybierz element z czarno-złotej tapety i odzwierciedl go w różnych akcesoriach. W tym przypadku pomyśl na przykład o złotym wazonie, złotych aksamitnych poduszkach na kanapie lub złotym świeczniku. Ale możesz również odzwierciedlić czerń w nogach sofy, stalowych drzwiach lub szafce. W ten sposób łatwo stworzysz całość, a czarno-złota tapeta będzie wyglądać jeszcze lepiej.