• Własna produkcja i tworzenie na zamówienie
  • Przyjazne środowisku i bezzapachowe
  • Szybka dostawa do domu

Fototapeta z efektami kolorystycznymi

Tapeta retro i vintage z nadrukami z lat 50., 60., 70. i wczesnych 80. Nowe nie zawsze znaczy lepsze. Jest mnóstwo osób, które uwielbiają stare wzory i obrazki. Zdjęcia retro posiadają swój urok i wyglądają niezwykle przytulnie. Tapeta retro prezentuje się doskonale w połączeniu z przedmiotami w podobnym stylu. 

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Tapeta retro na zamówienie

Jeśli wybrałeś swoją piękną tapetę retro, możesz z łatwością zamówić ją online. Kliknij zdjęcie, podaj wymiary swojej ściany oraz wybierz za pomocą palca lub myszki, które części zdjęcia chciałbyś zobaczyć na wydruku. Możesz także wybrać lustrzane odbicie zdjęcia lub zmienić jego kolor na czarno-białe.

Retro to przede wszystkim zaokrąglone rogi i charakterystyczne kolory, takie jak pomarańczowy, żółty i brązowy, kolory drewna tekowego, rośliny takie jak kaktusy i sukulenty oraz wyraźne nadruki. Kolory retro są zwykle ciepłe i głębokie. Wybraliśmy dla Ciebie piękne zdjęcia z wyjątkowymi nadrukami i motywami. Jeśli chcesz, abyśmy poszukali innego obrazu, oczywiście jest to również możliwe. Tapetę w stylu retro lub tapetę w stylu vintage można łatwo zamówić online.

Własna produkcja i szybka wysyłka

Korzystamy wyłącznie z tapet z włókniny niezawierających PCV. Tapeta flizelinowa nie kurczy się, daje ostry jak brzytwa nadruk i jest łatwa do naklejenia na ścianę. Używane przez nas tusze są na bazie wody i są bezwonne. Produkcja odbywa się w dni robocze w ciągu 24 godzin, a dostawa w ciągu 1-3 dni.

Uwaga! Dookoła tapety dodrukujemy dodatkowy 5 cm margines, ponieważ ściany nie zawsze są równe. Oznacza to, że fototapeta będzie o 10 cm wyższa i szersza. Po jej naklejeniu możesz odciąć zbędne części. Odznacz tę opcję, aby wydrukować tapetę w wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Akcesoria do tapetowania

Nie zapomnij zamówić odpowiednich narzędzi. Dzięki temu, gdy tylko otrzymasz swoje zamówienie, będziesz mógł od razu przystąpić do nakładania tapety.

Zadowolony?

Jeśli jesteś zadowolony z rezultatów swojej pracy, daj nam znać. A może zechcesz wysłać nam zdjęcie swojej ściany lub podzielić się nim z nami w mediach społecznościowych?