Dutch Performante - Wzór I

Order in three steps and add to your cart
View design
View design
Cena zawiera podatek:
Cena zawiera podatek: 99,00 zł
/ 99,00 zł per m2
(9,20 zł per ft2)
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych Klarna: Zapłać za 30 dni
Dutch Performante - Wzór I
Order in three steps and add to your cart
Pattern Dutch Performante - Wzór I
Fototapeta - Dutch Performante - Wzór I
Unikalna fototapeta we współpracy z holenderskim Performante. Logo doskonale prezentuje się w pokoju chłopięcym lub męskiej jaskini, ale oczywiście może być wykorzystane również w innych pomieszczeniach. Logo jest na czarnym tle.
Zamówienie w 3 krokach
Warto zobaczyć
Trusted shops reviews
Specyfikacja
Ostatnio oglądane
Zamówienie w 3 krokach
Warto zobaczyć
Trusted shops reviews
Specyfikacja
Ostatnio oglądane
Więcej informacji
SKU W04194
Tytuł produktu Dutch Performante - Wzór I
Kraj produkcji Holandia
Typ Wzór
Typ zdjęcia Poziome, Pionowe, Panorama
Kolekcja DutchPerformante
Fotografj Wallexclusive
EAN 8720167139659
Akcesoria

Produkcja tapet

Wszystkie nasze tapety produkujemy sami. Tapeta jest drukowana na wysokiej jakości drukarkach wielkoformatowych. Drukujemy wyłącznie wysokogatunkowe tapety flizelinowe. Po wydrukowaniu każda tapeta jest dokładnie obrabiana, sprawdzana i ręcznie pakowana. Ponieważ wszystko produkujemy sami, możemy bardzo szybko dostarczyć gotową fototapetę naszym klientom. Więcej informacji o produkcji fototapet.

PRZYJAZNE ŚRODOWISKU FOTOTAPETY Z WŁÓKNINY I TUSZE NA BAZIE WODY

Nasze tapety drukujemy wyłącznie na włókninach bez PCV. Nasze tapety są biodegradowalne oraz bezwonne, dlatego nie musisz martwić się nieprzyjemnym zapachem. Nasze tapety flizelinowe spełniają standardy europejskie dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz najnowsze normy emisji LSO. Tapety nie zawierają żadnych metali ciężkich. Możesz dowiedzieć się więcej o naszych materiałach na stronie dotyczącej ekologicznej tapety flizelinowej.

MATERIAŁY

Wszystkie zdjęcia są skalowane, dlatego nasza fototapeta zawsze będzie idealnie pasowała do Twojej ściany. Produkujemy nasze fototapety wyłącznie na włókninach bez PCV z doskonałej jakości wydrukiem. Tapety z włókniny zapewniają najlepsze efekty - wydruki są ostre, kolory intensywne, a sama tapeta łatwa w montażu. Tapety z włókniny spełniają normy środowiskowe, dlatego sprawdzają się w pokojach dziecięcych, szpitalach i instytucjach opieki. Sprawdź wszystkie zalety naszych tapet z flizeliny.